Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltató kötelezhet e ara...

Minato6 kérdése:

Munkáltató kötelezhet e ara hogy megmondjam miért kell a szabadság hol leszek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 10. 22:35
 1/5 george1113 ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá! Csak azért kérdezi hogy hátha lebuksz. Meg hogy nyomást gyakoroljon rád, mert nem akar gondba lenni helyetted. Ezek már csak ilyenek. És ha ilyet kérdez egy munkáltató, az már rég rossz.
2020. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én is így gondoltam. Próbáltam rá keresni, de nem találtam semmit ezel kapcsolatosan.
2020. jan. 11. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max.ha jóban vagytok érdeklődésként kérdezheti, pl a volt főnökömmel én is szívesen beszéltem róla hogy hova megyek utána pedig meséltem milyen volt. De ha annyira nem jó a viszonyotok (és gondolom itt inkább erről van szó), akkor semmi köze hozzás, nincs kötelességed elmondani.
2020. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jogszabályt nem tudom.

Feltételezem olyasmi miatt kérdezhette,hogy hívhat- e telefonon,információ kapcsán.

2020. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ilyenről szó sincs. És igen az előző munka helyemen én is jobbá voltam a főnökkel velük elbeszeltem bármiről, de ők emberként banak az öt dolgozó al. Ellentétbe a mostani munkahelyemen. Ahol az a moto. Rugdosatok őket reggeltől estig..
2020. jan. 12. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!