Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lehet nehéz Dubaiba...

Mennyire lehet nehéz Dubaiba eljutni dolgozni?

Figyelt kérdés
Fodrásznak tanulok, nagyon jó elit gyakorlati helyen vagyok miutàn végzek szeretnék rengeteg továbbképzésre járni mindig tanulni minél többet hogy a legjobb legminősigébb szolgáltatást tudjam biztosítani. Tisztában vagyok azzal hogy nem 1-ről a 2-re megy az ilyen. Azért érdeklődnék hogy aki jártas a témakörben az válaszoljon. Igazából arra gondoltam hogy később amikor már sokat tanultam pl egy 3-4 év múlva havi 1x 1 hetet kimenni dolgozni vagy Amerikába vagy Dubaiba. Gondolom màsok is dolgoznak így akinek olyan a szakmája. 19/F

2020. jan. 12. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Havi 1 het melo kint?

Az osszes penzed utazasra fogod kolteni.

Amerikaba kell a vizum, es szerintem egyik orszagban se fognak ugy alkalmazni, hogy havonta 1 hetet dolgozol.

2020. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha kint szeretnék élni?
2020. jan. 12. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Dubaiban a working vizum a munkaadotol fugg es a konkret munkaajanlathoz kotott.

Haztartasi szemelyzet, hotelek, orvosok, tanarok, IT szakemberek, ezeket keresik. Fodraszt en nem lattam, hogy keresnenek, mostanaban keresgeltem munkat ott.

De mondjuk ez nem azt jelenti, hogy lehetetlen.

A havi 1 het az mar sokkal nehezebbe teszi.

2020. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Probald meg a green card lotteryt az USAba.
2020. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
USA-ban pontrendszeres bevándorlás van. Tehát, hacsak nem vagy magasan képzett valaki, akkor esélytelen.
2020. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pozitivnak gondolom magam, szerintem semmi nem lehetetlen, illetve egy komoly szakképzett fodrász annyit tud keresni amennyit nem szégyell. Arra törekszem hogy a legjobb legyek. Ezek egyenlőre célok tervek àlmok de ezek kellenek és szeretném megvalósitani később. Mindkét helyen szerintem jó lenne a lakhatás és biztos jobban keresnék mint itthon.
2020. jan. 12. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább Kanadát céloznám meg, ha mindenképp Észak-Amerika az álom.
2020. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7/7, Kanada miben jobb? Annyira nem ismerem. Ha tudtok még olyan országot ahol lehetne jól keresni mondjatok.
2020. jan. 12. 23:23
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Kanadaba szerintem is sokkal tobb eselyed van

2020. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van dubaiban tobb ismeros is kint dolgoznak. Nagyon konnyen kijutottak, de nem dicserik a kinti eletet. Ha tudsz angolul akkorsemmi akadalyod nem lesz. Kapcsolat kell vagyis leendo munkahely. Akiket imerek mind kinti szekhellyel rendelkezo kulfoldi cegnel dolgoznak. Sajnos nem fodraszok igy nem tudom arra van e kereslet vagy milyen fodrasz "cegek" vannak.
2020. jan. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!