Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19-20 éves csajok! Ha egy...

19-20 éves csajok! Ha egy férfi külföldön talált munkát, szeret is ott dolgozni, nagy baj lenne, ha hetente egyszer tudna csak eljutni hozzátok 200 km táv miatt?

Figyelt kérdés
Nyilván néha ti is elmehetnétek hozzá, ha nektek lenne szabadidőtök alkalmakkor. De ez már csupán részletkérdés. ^_^

2014. jún. 18. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal együtt költöztem. De azért ha hetente tudnánk találkozni, az nem lenne olyan vészes szerintem.
2014. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Itt együtt költözésről nem beszélhetünk. Még.


Meg hát ebben a korban a lányoknak még ott a fősuli/egyetem. :)

2014. jún. 18. 08:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Örülök, ha nem olyan vészes. Heti egy találkozó ugyan, de az akár két naposra is nyúlhatna természetesen. :)
2014. jún. 18. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez mindenkinél máshogy van, de ha tartjátok a kapcsolatot, és tudtok beszélni hét közben akkor működik.

Az egyetemen a helye a 20 éveseknek, arra pedig csak annyit hogy külföldön is vannak egyetemek. :)

2014. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De gondolom (persze örülnék, ha most tévednék) egy ausztriai egyetemre/főiskolára magyar anyanyelvűként irtózatosan nehéz lehet bekerülni? Meg lehet magyarországi lány nem is akarna oda járni...
2014. jún. 18. 09:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mert én máshol élek, és az ottani fősulit/egyetemet nem ismerem. Ha jól beszéli a nyelvet akkor azért nem olyan nehéz. De persze ez attól is függ van e olyan szak ott amin ő tanult meg még egy pár dologtól.
2014. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolná,heti 1 talival én kiegyeznék.
2014. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kibírható, de tuti próbálnék valami megoldást találni, sulit váltani. Egyetemeknél lehet választani, attól függ melyik, hogy más városban tanuld ugyanazt. Vagy szakot váltanék vagy másik egyetemen ugyanazt a szakot nézném ki.

23l

2014. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A jó kapcsolat titka a bizalom, és a szeretet. Tehát, bízz jobban a másikban. Vagy költözzetek együtt külföldre.
2014. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aki saját kezdeményezésre, anélkül, hogy nyomná a hitel, külföldre költözik a párja mellől, az nem is igazán szereti. Az új életet akar kezdeni a nő nélkül, csak gyáva ezt megmondani.
2021. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!