Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az miért elfogadható egy...

Az miért elfogadható egy munkahelyen hogy valaki munkaidőben kiugrik privát ügyet intézni csak úgy?

Figyelt kérdés

Az milyen dolog egy munkahelyen hogy valaki csak úgy munkaidőben kiugrik teljesen magántermészetű ügyet intézni és akár órákat távol van? De a kiesett időt sose dolgozza le?


Pl kolleganő kiugrik a gumishoz mert kell téli gumi a kocsira. Indok: hát mikor menjek most van a szerviznek üresedése. És ott van 1 órát.

Másik kiurgik okmányirodába mert jaj lejárt a személyi. Ott van két órát.

Meg jaj jön a gázos ellenőrzi a gázt. Jaj egész délelőtt nem jövök.


De ezen kieséseknek a távozására nincs hatása. Nem marad benn 5 perccel se tovább cserébe hogy két órát lógott. Mert a magánügy intézése munkaidőben az nekem lógás és kész.


Az mennyire korrekt a többiekkel szemben hogy ezt neki csak úgy elnézik?

Mondani se kell a sima „pórnép“ nem teheti ezt meg. Másik kollega kiugrott a közértbe alig 10 perc volt és kapta a lecseszést hogy nem munkaidőben kell bevásárolni.

Teljesen jogos lecseszés LENNE ha ez mindenkinél így működne!


2020. jan. 14. 11:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki magának kaparja ki a gesztenyét. Gondolom ha te járhatnál ki akkor nem fájna ennyire. Ő megteheti és meg is teszi. Hülye is lenne ha nem tenné.
2020. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 MrPifta ***** válasza:
78%

Én ezt a választ is munkaidőben írom.

Ebéd után alszom kicsit, hátradőlve a széken.

Szép napot!

2020. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Neked nem az a bajod, hogy ők megtehetik, hanem az, hogy te nem. Gondolkodni kellene, miért van ez így.
2020. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Mert nekik eszük volt, és becsókolták magukat. Nem úgy mint te, aki csak húzod az igát, és idejársz panaszkodni.
2020. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te is munkaidőben írod ki e kérdéseket, Balázska. Vállalj valami önálló melót, legyél egyéni vállalkozó, akkor nem kell napi szinten mindenért felháborodnod.
2020. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj te is ki erre-arra, de előtte jelezd a főnöknek, ha nemet mond, na akkor érvelj azzal, h XY is kimehetett, hadd mehess ki te is.
2020. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Ő kiugrik egy-egy órára, te meg a munkaidőd nagy részét azzal töltöd, hogy ide írkálod a baromságaidat. Veled szemben ne is legyen senki korrekt, soha.
2020. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez van el kell fogadni.


Huztam az igát mint egy hülye mire rájöttem hogy baromira nincs megbecsülve.Aztán váltottam a hozzáállásomon és én is tengtem lengtem,kamumegbeszéléseket tartottam a munkatársammal,amik ugy néztek ki mintha a munkával kapcsolatba egyeztetnénk de közbe meg tökre másról dumáltunk.(Be voltunk kamerázva figyeltek minket)

Azon kell dolgozni hogy ne legyen az ember "pórnép" és akkor már több mindent megengedhet magának.

2020. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az alapítványi iskolában így mennek a dolgok...
2020. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6: Ó, erre majd bizti azt feleli a főnök: "De ő le is sz*pott." :D
2020. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!