Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik szakmával lehetne jól...

Melyik szakmával lehetne jól keresni?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodok rajta, hogy tanulnék még valamit. Nem egyetemre gondolok már, hanem valami néhány éves képzésre, amivel később jobban lehet keresni. Jelenleg irodában dolgozok, keveset keresek, és zavar, hogy így sosem fogok tudni semmit megvalósítani, ha folyton a spóroláson kell gondolkodnom.

Szóval, szerintetek milyen képzés érne valamit a jövőben??

Normàlis válaszokra lennék kíváncsi, saját tapasztalatot is szívesen olvasok! Tényleg tanácstalan vagyok, de szeretnék fejlődni. Egyre rosszabbul érzem magam lelkileg, mert nincs kilátásom. Jelenlegi munkahelyemen hiába dolgozok rengeteget, egyedül viszem az irodát, mégis egyenlő a nullával a fizetés.

25N


2020. jan. 14. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Politikus.
2020. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat vártam!! És ne töröltetsd amit írok a sajàt kérdésem alá.

Borzasztó, hogy hiába írunk ki néhányan normális kérdést, vagy kifejtjük a problémánkat egyből jön a sok agyhalott hogy még rosszabbul érezze magát az ember. Gratulálok!

2020. jan. 14. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondhatunk bármit, ami nekünk bevált, neked nem biztos hogy tetszene. Vállalkozást indìthatsz amilyet szeretnél, elég egy ötlet. Gondolj bele hogy valakit egy telefonos fing app tett milliomossá
2020. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ebben van valami igen! Ez jó komment,köszönöm!

Én is azt látom, valami vállalkozással lehetne csak haladni. :(

2020. jan. 14. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy olvaslak, nem vagy önmagaddal igazán tisztában.


Első sorban fejben szedd össze magad s ha megvagy, akkor fogsz tudni haladni igazán előre az életedben.


Ha szeretnél beszélgetni s elmerülni a témában írj csak nyugodtan privit.


Amíg tudatod, önképed nincs letisztázva, addig jövőképed is homály marad.


(Nem okoskodás, tapasztalatból is mondom.

Nehéz út, de ha önmagadon túlesel onnantól minden gördülékenyebb. Magánélettől kezdve a karrierig minden.)

2020. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Üzlet és pénzügyek => karrier és fizetés


Kategoriàban többre mész a kérdéssel.


Még az önismeret témába is bele fér.

2020. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte bármivel, ha elég jól csinálod.

Most mondhatom neked hogy én asztalosként keresem degeszre magam, mert az egyedi bútoraim jól fogynak, vagy web designerként vagyok keresett, esetleg állatorvos vagyok igen gazdag gazdikkal megáldva. Ebből nem következik hogy te is pont ebben leszel jó és/vagy szerencsés, vagy hogy egyáltalán téged is érdekelne egy ilyen munkakör.

2020. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem a nőknek jó ízlésük van úgy általában az otthon kategóriában... színek, bútorok, dísztárgyak, ilyen lakberendező vagy hasonló szakmákra gondolnék első sorban, ha egy erős és céltudatos, kifinomult nőt képzelek magam elé.
2020. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na nagyon menő coach-nak lenni, és vállalkozásban vinni. Nagyon üzleties gondolkodás kell hozzá, egyéniben végezni viszont majdhogynem lehetetlen, ha nem vagy tökös.
2020. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!