Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti lezuhanyoztok munka után a...

Ti lezuhanyoztok munka után a közös zuhanyzóban?

Figyelt kérdés
A munkahelyen leszoktak zuhanyozni a munkatársaim a műszak végén.Én nem szoktam soha csak a munkásruhámat lecserélem az utcaira.Utána sokszor van,hogy járkálok a városban és kicsit ápolatlannak érzem magam.De a munkatársaim előtt nem akarok levetkőzni mert nagyon primitívek és gúnyolódóak.Sokszor még az is előfordult,hogy a farkammal gúnyoltak.Pedig sosem látták.Jól teszem ha ilyen emberek között inkább nem zuhanyzok le és utána inkább így járkálok a városban?
2020. jan. 15. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fertőzésektől parázok, szóval kihagyom. Szerencsére gyalog 10 percre lakom a melótól, ha valahova kell mennem, akkor előbb hazaugrok lezuhanyozni.
2020. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Lehet, hogy kevesebbet gúnyolódnának, ha látnák, hogy te is egy normális férfi vagy és nincs mit szégyellned.

Ez csak egy gondolat volt, ha neked kellemetlen, akkor ne tedd!

2020. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Az hiányzik, hogy én ott zuhanyozzak. Nem vagyok szégyenlős, de nem akarok összeszedni semmit, ráadásul örülök, hogy végre tipli van. Nekem az az igénytelen, ha én öltözöm, és valaki belelép az intim szférámba egy szál p#csben. Igazgatja a p#csét, vakarja a seggét és utána nyújtja a kezét. Ilyenkor küldöm el a csába. Amúgy hol nem szarnám le, ki mivel cukkol. Felnőtt férfi vagy. Gondolom neked is van otthonod, ahol zuhanyzol. A csajomnak legyek elég tiszta és legyek jó mindenhol, ne valamelyik kollégámnak, aki sajnálja otthon megnyitni a csapot.
2020. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

1) Felnőtt ember vagy, miért hagyod hogy gúnyolódjanak rajtad? Vagy lehet hogy a poénkodást veszed annak, nálunk is van hogy valakinek mondják hogy de szép lila a makkod béla, de aztán kapja rá a választ hogy akár be is kaphatnád és le van rendezve egy nevetéssel.


2) Én sem zuhanyzok mert nem hiányzik másnak a betegsége.

2020. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
4: Az efféle poénokat csak a legprimitívebb, alulművelt, tirpák bunkók találják viccesnek.
2020. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok zuhanyozni a munkahelyemen mert befagyott a vízcsap.Műanyag palackba viszek vizet,úgy mosok kezet is.
2020. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# Ki mondta hogy a parlamentben dolgozom?
2020. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!