Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy becsukják...

Mit csináljak, hogy becsukják az ajtót maguk után a kollégák, és ne jöjjön be a fagyos hideg?

Figyelt kérdés

Mindenki nyitva hagyja az ajtót munkahelyen, és ömlik be a kinti mínusz fokos levegő.

A többieket nem zavarja, minden más iroda távolabb van az ajtótól, egy kanyaron túl, az én szobám viszont az ajtó mellett van, így én kapom bőven a hideget.

Már oldalanként 3 db lapot ragasztottam az ajtóra, amire kiírtam, hogy kérjük becsukni, nagy félkövér betűkkel, még át is színeztem neonszínű szövegkiemelővel, hogy biztosan feltűnjön, de így is tárva nyitva hagyják.

Szóltam is mindenkinek akivel találkoztam tél eleje óta, mindenki mondta, hogy "oké", de nem változott semmi.


Mit csinálhatnék, ha nem akarok megfagyni egész nap?


2020. jan. 16. 09:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%

A magától becsukódó ajtó tök jó ötlet!

Egyébként a te irodádon nincs ajtó? Hogy hogy ennyire bemegy hozzád a hideg?

Azért kíváncsi lennék, milyen munkahely ez, ahol csak olyan emberek dolgoznak, akik nem ismerik az ajtó használatát :)

2020. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
12%

#10: Próbáld ki és megtudod! :D

Kezdek félni, hogy milyen emberek intézik az állami dolgaim :/

2020. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
26%

"Azért kíváncsi lennék, milyen munkahely ez, ahol csak olyan emberek dolgoznak, akik nem ismerik az ajtó használatát :)"


Magyarok. Undorító népség.

2020. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt hasonló, csak a kártyás ajtó csapódásával- nagy iroda, az ajtónál ülők már unták, hogy nem becsukjuk magunk mögött az ajtót, hanem becsapódik (a gond ott volt, hogy mivel úgyis becsukódott mögöttünk, kitártuk, bementünk vagy kimentünk, de nem tartottuk meg, amikor visszacsukódott) - ilyenkor néha nem is csukódott rendesen és elkezdett sípolni az ajtó.


Mivel sokan vagyunk és folyamatos a járás-menés ki-be, ezért egy idő után kiraktak egy papírt, hogy csukjuk be magunj után az ajtót rnedesen.


Erre sokan odafigyeltünk utána - aki nem, arra külön rászóltak és egy idő után abba is maradt az ajtócsapkodós korszak.

2020. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

# 14/14 Időpont ma 10:24


Még az előző kommentemhez akartam írni, hogy szóval ez alapjéán kipróbálhatnád ezt te is.

2020. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
13: te is az vagy, nem? :D
2020. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"Egyébként a te irodádon nincs ajtó? Hogy hogy ennyire bemegy hozzád a hideg?"

Hát, van ajtóm, de az dísznek jó, befütyül alatta a szél.


"milyen munkahely ez, ahol csak olyan emberek dolgoznak, akik nem ismerik az ajtó használatát"

Egy múzeum konkrétan..

De eddig csak az első munkahelyemen volt csukva tartva az ajtó - akkor még diákként dolgoztam egy gyárban, ahol minden ajtó becsukta magát.

Az egyetemen és a többi munkahelyemen mindig ez volt a jellemző, hogy "barlangban laknak" a legtöbben.

2020. jan. 16. 10:42
 18/26 anonim ***** válasza:
17: Nincs porta? Egy őr? Ő mindig rászólhatna a bejövőkre.
2020. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#18

Porta van, de messzebb kint a kapunál, és nálunk egy emelettel lejjebb, a portás nem lát rá az ajtóra. Igazából ez a problémás ajtó már az épületen belül van, csak egy fűtetlen, nem teljesen zárt előtérbe nyílik, szóval hőérzetre olyan, mintha a külvilágba nyíló bejárati ajtó lenne, csak nem akartam már tovább bonyolítani a leírást.

2020. jan. 16. 10:54
 20/26 anonim ***** válasza:
Én bezárnám ezt az ajtót, menjenek másfelé :D
2020. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!