Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy becsukják...

Mit csináljak, hogy becsukják az ajtót maguk után a kollégák, és ne jöjjön be a fagyos hideg?

Figyelt kérdés

Mindenki nyitva hagyja az ajtót munkahelyen, és ömlik be a kinti mínusz fokos levegő.

A többieket nem zavarja, minden más iroda távolabb van az ajtótól, egy kanyaron túl, az én szobám viszont az ajtó mellett van, így én kapom bőven a hideget.

Már oldalanként 3 db lapot ragasztottam az ajtóra, amire kiírtam, hogy kérjük becsukni, nagy félkövér betűkkel, még át is színeztem neonszínű szövegkiemelővel, hogy biztosan feltűnjön, de így is tárva nyitva hagyják.

Szóltam is mindenkinek akivel találkoztam tél eleje óta, mindenki mondta, hogy "oké", de nem változott semmi.


Mit csinálhatnék, ha nem akarok megfagyni egész nap?


2020. jan. 16. 09:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mivel az egészségedet veszelyezteti, ezugyben kérhetsz segítséget a munkavédelmi képviselőtől/bizottsagtól. Pont ilyenekre van kitalálva.
2020. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A főnökömmel egyetértésben szereltetnék fel egy vastag karnist az ajtóm elé, földig érő függönnyel. Sokat elfog a hidegből. Vagy vastag lábtörlő, valami, ha csak alul jön be a huzat.

(A függönyös megoldás személyes tapasztalat, asszisztensként hasonlóan állandóan nyíló huzatban ültem közösségi házban, ott a huzatot nem lehetett kiküszöbölni, ez lett rá a megoldás.)

2020. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Még mindig arra jövök be reggelente, hogy tárva-nyitva van, és napközben is én csukom mások után. :(

Eddig 4 db, szövegkiemelővel kifestett feliratot raktam az ajtóra. Ha teletapétáznám teljesen, az vajon segítene...?

Annyira bosszant, nem is értem, az ilyenek nem tudnak olvasni? :/

2020. jan. 21. 08:28
 24/26 A kérdező kommentje:
Eljutottunk odáig, hogy hanyagul félig behajtják maguk mögött.
2020. febr. 26. 09:58
 25/26 anonim ***** válasza:
A saját irodád ajtaját nem lehet bezárni?
2022. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

#25

De, viszont sok éves, nem jól záródó nyílászárók vannak. Hiába csukom be, huzat van.

2022. jan. 10. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!