Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megkéne szoknom vagy beletörőd...

Megkéne szoknom vagy beletörődnöm?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy egyre többször vagyok ideges, és a munkahelyem okolom igazán.

Például azért mert nincs szabadidőm, főleg nem tudok egyedül lenni, igazán kikapcsolódni sem.

Nem tudok igazán semmit se csinálni. Csak elmegyek dolgozni meg haza járok, és otthon takarítók vagy főzök vagy csak semmi hasznosat nem csinálok mert örülök hogy végre haza értem.

Össze vissza kell kelni, nem olyan rendszeres mint pl mindig 5-2-ig vagy 8-este 4 ig . Néha jó, amikor végig egy héten keresztül ugyanakkor kelek. De amikor egyik nap így, a násik nap meg megint máskor. És akkor sokszor 5-7körül végzek. Főleg most hogy hamar sötét van , nem tudok semmit se csinálni, máshoz se átmenni vagy hozzám se jön igazán senki. Plusz akiket ismerek se érnek rá sokszor, meg este 7kor meg késő lenne. Lehetnek ezek kifogások, vagy csak nyavalygás, de biztos vagyok benne volt már más is hasonló helyzetben....

Váltanom kéne ?! De itt nincsenek lehetőségek, örülnöm kéne hogy van egyáltalán munkám. De így meg minden nap ráteszi a bélyeget a kapcsolatomra is meg a magánéletemre is. Már nem vagyok olyan motivált , sőt sokszor inkább szomorú vagyok és már elrejteni se tudom...


És tudom sokat kéne változnom de hogyan ha mindig mennem kell dolgozni. Annyira nem tudok ezzel most kibékülni. És nem tudom hogy most azért mert tél van vagy nem nekem való, vagy csak bele kéne törődnöm úgyis mindig ez lesz már.


19/L


2020. jan. 22. 05:21
 1/2 anonim válasza:
100%

19 evesen neked meg nem kéne ilyeneken gondolkozni

Ha nem tetszik a munkahely valasz masikat! A kezedben a döntés!

2020. jan. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed így jól magad akkor válts. Rengeteg féle munka van, és 19 évesen szinte bárhol el tudsz helyezkedni.

Tedd rendbe az életed és a környezeted és jobban fogod érezni magad.

2020. jan. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!