Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Le kéne szoknom arról, hogy...

Le kéne szoknom arról, hogy más mit gondol rólam, mert szinte félóránként valamiről eszembe jut, hogy "Hmmm, vajon XY mit gondol rólam? Milyennek tart? "

Figyelt kérdés
O.társak, barátokról pl. nem, de viszont XYról akivel 5éve nem találkoztam, vagy olyanról aki még csak 1x látott egyből gondolkodok vajon mit gondolhat. Tök idegesítő de nemtudok lállni, pedig akarok... Hogyan lehetne? Ötlet?
2011. jan. 11. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy foglalkozz a pszichológiával, mert az ilyenekből lesz sikeres féle. ;)

Azt, hogy ettől ideges leszel, azt nem tudom miért van. Ha nem tudod mire gondol, kérdezd meg, hogy mire gondol! =) Kapsz egy izgalmasabb választ, amin ugyancsak törheted a fejed, de már nem lesz rossz, hogy nem tudsz semmit. Hidd el, segíteni fog! ;)


Üdv.

2011. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm, lehet h tényleg érdemesebb megkérdezni és azon agyalni, de ha a válasz rossz... Na mind1 egy próbát megér :) Köszönöm
2011. jan. 11. 18:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyik rég nem látott o.társammal beszéltem. Jó volt ;) Köszönöm a tanácsot, bevállt! :)
2011. jan. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!