Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirugni azért ami nem igaz?

Kirugni azért ami nem igaz?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozok 2 hete minőségellenőrként


Ma közölte a főnököm,hogy nincs velem meg elégedve

1.Nem fejlődök

2.Nem dolgozok csapatmunkába

3.Nem segítek másoknak

4.látja azt,hogy sokszor fáj a talpam

5. Nem teljesítem a darabszámot


1.én úgy érzem,hogy igen is fejlődök már több és több dolgot mutattak meg


2.-3. Minden nap segítek

mindenkinek,mindig meg kérdezem ki hogy áll be kell e segíteni valamibe


4. Az,hogy fáj a talpam néha, és kicsi bokasullyedesem van,az egy dolog az én dolgom,vettem bele talpbetét amivel jobb meg kenőcsöt,bírom a monotonitást


5.Szorgalmas vagyok és a rám bízott feladatokat elvégzem a darabszám +100 teljesítve van


Ma éjszakás voltam 01 volt szünet ittam egy kv ami nem esett jól,4x rohantam ki hányni,de igen is végig csináltam a munkát

Ott voltam


A többiek meglepődtek,és szerintük kicsit igazságtalan és beszéljek a nagy főnökkel és kérjem át magam másik helyre


Szerintetek ha beszélek a nagy főnökkel és elmondom,hogy érzek és szeretnék egy lehetőséget , meg akarom mutatni,hogy igenis is tudok egyedül,de csapatban is dolgozni és igenis hozzá tudok adni a munkához


Szerintetek így van esély ?



2020. jan. 22. 07:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A próbaidő alatt joga van sajnos egyik napról a másikra felmondani indoklás nélkül.

A nagyfőnök nem fog akarni konfrontálódni a főnököddel, kivéve ha eleve nem csípi, de akkor már valszeg nem lenne ott. Veszteni viszont nem vesztesz ha odamész, de táplálj reményeket.

2020. jan. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megindokolta ezekkel és úgy érzem igazságtalan
2020. jan. 22. 07:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Közölhette volna indok nélkül is, jogilag nem változtat a helyzeten. Az hogy magyarázkodik hozzá, csak a gerinctelenség jele.
2020. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha már most igazságtalan, akkor mindig az lesz.

Beszélj a nagyfőnökkel, de ne reménykedj nagyon. Ők már régóta ott vannak és összeszoktak.

2020. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kerd hogy irasban is legyen meg miert mond fol neked. Ez probaido alatt nem kotelezo, de ha eleg hulye hozza h leirja, akkor lesz mit lobogtatnod a munkaugyi birosagon.
2020. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Munkaügyiböl dolgozol ott?

3 havonta cserelik az olyanokat mert csak addig jar rajuk tamogatas

2020. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6 bocsi nem értem a kérdést

hogyan?

2020. jan. 22. 08:07
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem munkaügyi rendes állás
2020. jan. 22. 08:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindenesetre elég kamu indoknak tünik.

Mas lehet a hatterben. Talan letszamleepites

2020. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én beszélnék vele, de kizárólag magam miatt, hogy képes vagyok kiállni azért, amit gondolok magamról. Ne legyen bennem a későbbiekben akkora tüske, hogy még megvédeni sem voltam képes saját magam.

Ha elküld, hát elküld, de én megtettem, ami tőlem telt.

2020. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!