Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám kitúrni, kirugatni...

Hogy tudnám kitúrni, kirugatni a cégtől?

Figyelt kérdés
Én bejelentve dolgozok egy cégnél már jó ideje, de van egy kolléganőm akivel egy bérházban is lakok és régóta ellenségek vagyunk... Én elviseltem, hogy vele egy helyen dolgozok, hisz nem látom minden nap csak a munkáltatónk ugyanaz, de lépcsőház takarítóként más más helyeink vannak... De ő most szépen alám tett és majdnem kirugtak, de kaptam még egy esélyt viszont annak a nőnek mennie kell! Az 56 éves alkoholista rokkantnyugdijas és feketén dolgozik nálunk... Nem is végezhetne ilyen nehéz fizikai munkát, de nem tudom, hogy hogy rugathatnám ki... Segítenétek??

2013. okt. 3. 00:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%
Sehogy. Ha feljelented a ceget fogjak megbirsagolni es nem ot. Vagyis hat ot is, de ha megneszeli a fonokotok hogy a ti viszalyotok miatt szalltak ra kirug mindkettotoket szerintem. Inkabb hagyd a dolgot. NEm tudsz vele megbekelni valahogy?
2013. okt. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha ilyen a hozzáállásod, akkor téged kéne kirúgni mielőbb.
2013. okt. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

engem is úgy rugattak ki a volt munkatársaim...

most nincs munkahelyem, a családommal az éhezés határán vagyunk

"GRATULÁLOK" az ilyen gondolatokhoz!!!

2013. okt. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
87%

Hogy kívánhatod azt egy embertársadnak, hogy ne legyen munkája??? A mai világban! Ez undorító...

"Alád tett", mégis miként? És ha most visszaadod neki, a végtelenségig folytatódik a balhé... Hagyd rá! Ha úgysem találkozol vele nap mint nap, akkor teljesen fölösleges ez az ellenségeskedés. Á, mindegy, süt belőled a rosszindulat, írhatok én bármit... imádom ezt a jó kis magyar mentalitást.

2013. okt. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy nem én kezdtem az egészet, hanem az a büdös ....... Zaklat hónapok óta, minden felé jelentget a bíróságot jártam hónapokig mire kiderült, hogy hamisan vádaskodott am közös képviselő is és az ő bérházát is takarítom az meg folyton hívogatja a főnököt és rólam panaszkodik holott tisztességesen csinálom a kócerájt... Eddig türtem, hogy hallgatózik az ajtómnál, lopkodja a leveleimet, stb... Rajta is kaptam nem egyszer, hogy az csinálja
2013. okt. 3. 08:29
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát kíváncsi vagyok, hogy a másik fél mit mondana, egy kissé egyoldalú a sztori, és bocs, de nem hiszek neked.
2013. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de ez egy soha véget nem érő harc. Ki kezdte, arra még emlékszel? Ja persze ő, ki más. Felnőtt ember vagy és egy 56 éves nőnek akarsz keresztbe tenni? Biztos, hogy felnőtt ember vagy? Ez óvodai színvonal. Mégis miért jelentene fel téged hónapokig, mire fel? Ha olyan makulátlan vagy, akkor ennek már rendeződnie kellett volna.
2013. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom értemes választ nem kapok egyébként 22 éves vagyok és már nem azért, de tanum is volt a bíróságon plusz, ha bűnös lennék talán nem itt írogatnék! Én eddig se foglalkoztam vele meg nem is nagyon akarok, de elegem van ebből az egészből!!! Ja és csak úgy mondom, hogy az a nő már feljelentette egy párszor a céget ezért tartják még, hogy ne jelentgesse a cégek különben már tavalyi év elején repült volna
2013. okt. 3. 17:23
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Megérdemlitek egymást. "Ellenségek".... Tiszta óvoda.
2013. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Kaptál értelmes választ, csak nem olyat, amilyet reméltél.
2013. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!