Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is szokott büszke lenni a...

Más is szokott büszke lenni a főnökére?

Figyelt kérdés
Nem rég mutatott egy fényképet, amin középen áll, oldalról és hátulról emberek veszik körül, vidám hangulat uralkodik a képen, emellett egy oklevelet szorìt a kezében. Èn nagyon örültem a sikereinek, abszolút büszkesèg fogott el. Mással is volt ilyen?
2020. jan. 22. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Én is örülök mások boldogságának, sikerének is, de a főnökömmel nem volt ilyen a viszonyom. Szerintem mindegy is hogy ő éppen a főnököd vagy bárki más.
2020. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ez is mutatja, hogy nem az a fontos, hogy "te" ki vagy, hanem az, hogy "mögötted" ki van...
2020. jan. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azt jelenti, hogy te egy kedves, empatikus ember vagy és jó kapcsolatban vagy a főnököddel. Én is érzek büszkeséget baràtaim sikerei miatt, nem mintha nekem közöm lenne magához a sikerhez, de mégis így érzek.
2020. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem büszke, inkább hálás voltam az első főnökömért. Olyan munkát végeztem, aminél nagyon fontos a biztonság. A főnökasszony jó szakember volt, tette a dolgát, ügyelt mindenre. Tudtuk, hogy az eszközök, a munkaterület mindig megfelelő lesz arra, hogy a nap végén egészségesen menjünk haza. Törődött a vitás helyzetekkel, vállalta a felelősséget.


Emberileg nem kedveltem. Egy megkeseredett vén tyúk volt, sosem lehetett vele beszélgetni, de százszor inkább dolgoznék vele még éveket, mint a mostani főnökömmel, aki homokba dugja a fejét, bármi van.

2020. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, büszke vagyok az alkoholista főnökömre!


Bali

2020. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!