Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te büszke lennél olyan munkahe...

Te büszke lennél olyan munkahelyre, ahol kikészìtik a dolgozókat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor a dolgozók miért maradnak ott?
2019. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyen lesz olyan, akinek (jogosan, vagy alaptalanul, de) ez a véleménye, így nem vonnék a két dolog között párhuzamot.
2019. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, csakis az ilyen munkahelyeket szeretem! A pokolban is majd én leszek a hónap dolgozója. Ekkora idióta kérdést basszus, ennyi ésszel nem csodálom ha ilyen szar helyen kell dolgoznod..
2019. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Munkahelyre miért kellene bárkinek is büszkének lenni? erre semmi ok, büszkének olyasmire lehet csak lenni, ami a te teljesítményed - egy munkahely meg nem ilyen.

2. Olyan munkahelyen nem marad értelmes ember ott, ahol kikészítik a dolgozókat, aki mégis, az magát minösíti le, de alaposan.

2019. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

alapítványi iskola ...

Balázska ...

2019. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, Balázska, büszke lennék. Pláne ha én lennék a fönököd. Nálam törött gerinccel is bejönnél dolgozni, sőt, ha úgy kívánom, hirtelen szenteste meg Szilveszterkor is. És a havi fizudból minimum egy tízes menne a zsebembe.
2019. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyilván vezetői beosztást érdemeltek, ha ilyen sok sütnivalótok van.
2019. febr. 4. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Majdnem egész Mo.-n ez megy... Vagy a dolgozók egymással-, vagy a dolgozók vs. főnökök közt megy a valóságos MMA.
2019. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!