Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magát járatja le egy munkahely...

Magát járatja le egy munkahely ha nemleges válaszom után 3x rámtelefonál hogy nem mennék-e mégis oda dolgozni?

Figyelt kérdés

Állásinterjú ahol már eleve nem volt szimpi az egész hely de ezt ott nem mondtam. Pénz is szar.

Írtam később egy mailt hogy köszönöm a „fantasztikus“ lehetőséget de most nem.

Válasz nem jött, de később a cégtől 3x felhívtak hogy nem gondoltam -e meg mégis?

És még égették magukat hogy de „jól gondoljam meg mert hamar betelik a hely“ szóval még fényezték is magukat a semmire. Ha hamar betelik a hely minek hívogatnak engem? Akkor nyilván ezer ember áll sorba akik hívás nélkül is kezüket lábukat törik hogy bejussanak.

Nem égeti járatja le magát egy cég ezzel a magatartással?


2020. jan. 24. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
De, leégeti.
2020. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem éget magát, mert nyilván azért szólnak, mert nem mondtad határozottan, hogy köszönöm, találtam számomra megfelelőbb megoldást. Reméljük találsz jobb megoldást, és a cég is talál valakit, aki szívesen megy oda.
2020. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Mondj nekik egy 3x-os összeget, hogy azért odamennél...

Tuti nem fognak hívogatni. :-D

2020. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Neee, megint kezded???
2020. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem kellesz te sehova, munkád sincs.:D Baluka:D
2020. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább maradsz azon a helyen, ahol a főnök rendőrségi nyomkövető bilincset visel? :O
2020. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes helyzet.

Szerintem: láttak benned olyan potenciált, amit az esetleg addig jelentkezőkben nem, ezért kereshettek. Nem hinném, hogy nagyon hamar betelne az a munkakör, feltéve, ha nem több embert keresnek.

Égeti, nem égeti, nekik ember kell.

2020. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"olyan potenciált, amit az esetleg addig jelentkezőkben nem, ezért kereshettek"



Betanított meló minimálbérnél alig több bérrel. Milyen potenciált.... hülye aki hozzájuk megy.

2020. jan. 24. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!