Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy vagy több munkahelyen...

Egy vagy több munkahelyen lenne jobb dolgozni az esetemben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a mostani munkàm jo a kollektiva is ami nekem nagyon fontos egy munkahelyen, egyedül a fizetés a gàz. 150 netto részmunkàban.


Több opcio közül nem tudom mit keressek.

Vagy mèg egy részmunkaidejü àllàst 50-100.000 ft fizetèsért, vagy egyetlen 8-10 oràs (ugy èrtem ahol tuloràztatnak is esetleg),2-300.000 ft nettoèrt?a magasabb bèrezésü allashoz le kell tennem egy kiegeszitö tanfolyamot amit vagy én vagy a cégnek kell ällnia es az uj helyen nem biztos a jo kollektiva.


Inkabb maradjak alacsonyabban kèpzett két részmunkaidejü àllàssal, vagy magasabban képzett egy "zsàkbamacska"àllàsert ahol ki tudja meddig maradhatok.


A mostani helyem irto stabil.


Sajnàlnàm feladni a jelenlegi munkahelyem


2020. jan. 24. 15:31
 1/8 A kérdező kommentje:

3. Bekezdès kérdés lett volna.


Szoval tanuljak és mondjak fel 2-300.000 ért instabil uj munkahelyre, vagy nem kell tanulni hanem vallaljak pluszba màsik részmunkàt?

2020. jan. 24. 15:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány órát dolgozol egy héten, és milyen munkakörben?
2020. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most heti 30 ora pénzügyi terület. De csökkenthetem 4 re is. Rugalmas. Aranyosan csökkenne a bèrem.szoval esetleg pl ügyvédnél tudnék lenni pluszba 2-4 orat.
2020. jan. 24. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Idős vagyok, de nem tudok felelősségteljesen válaszolni. Magadnak kell eldönteni, de én alighanem a magasabb fizetést választanám egyetlen munkahelyen. Majd beilleszkedsz. Minden estre érdeklődj valakinél az ottani légkör felől (portás, takarítónő...)
2020. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"az uj helyen nem biztos a jo kollektiva" - A számláidat nem a jó kollektíva fogja kifizetni, illetve a hűtődet sem a munkahelyi haverok fogják megtömni kajával, ahogy a családodat sem ők fogják eltartani.


Persze fontos, hogy az embernek ne legyen hányingere a munkahelyétől, de mindenki azért dolgozik, mert kell neki a pénz, nem pedig azért, mert otthon unatkozik.


Kell egy jó munka/magánélet egyensúly (ne hajszold agyon magadat sok túlórával, gyári robot munkával, stb...). Ha ez megvan és találsz jobban fizető munkahelyt, ahol ez az egyensúly nem borul fel, akkor mindenképp váltsál.

2020. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

De volt màr hogy kifurtak munkahelyröl. Ezert is fontos nekem a kollektiva.


Kitalàltam összekombinàlom a kettöt.

Maradok de leteszem a kiegeszitö tanfolyamot es azzal keresek plusz rèszmunkaidejüt. Ha a masik àllàsban kibirom a kollektivàt akkor àtmegyek oda dupla bèrèrt 8-azni.

Szoval nem ugrok fejest zsàkbamacska àllàsba ugy hogy felégetek mindent mögöttem.

2020. jan. 24. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:

gy is jó lehet.

Kívánok sok sikert!

2020. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Évek kérdése màr csak
2020. jan. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!