Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy osztályon kevès dolgozó...

Ha egy osztályon kevès dolgozó van, akkor problèma esetèn mièrt azt veszik elő, aki becsületesen mindent megcsinál?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ősi Magyar mondás és gyakorlat is: Mindig azt a lovat ütik amelyik húz. Nem csak nálatok, minden munkahelyen így van.
2020. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez van :) tudod ki jár jól az osztyálon? a hülye! arra csak a minimum van bízva :) persze azonos bérért cserébe az értelmesebbre meg rányomnak 2-3x annyi melót..
2020. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ő a legjobb az osztályon, aki érti, rálát dolgokra, így egyfajta felelősséget ruháznak fel rá ezzel.
2020. jan. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok a hülye fa...,a jókat lenézik a barmokat isteníttik sajnos ez van,nálam is
2020. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajna ilyen világban élünk,engem is utálnak ha megmondom hogy nekem van igazam és tényleg nekem van igazam,de senki nem hallgat meg,rossz a társadalom,az elit hülyék az , istenek a normálisak itt a barmok,de majd mindenkinek ejön az elszámolás napja és azt kapja amit érdemel
2020. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szar világban az elit hülyék az istenek
2020. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert f....zkalapok. Az én főnököm is volt pofája engem lehúzni a buta, seggmeresztők helyett...
2020. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!