Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyártástámogató mérnök mit...

Gyártástámogató mérnök mit csinál?

Figyelt kérdés
Járműmérnöknek tanulok, gyakorlati helyet keresve rengeteg ilyen lehetőségre bukkantam. Pusztán kíváncsiságból, nem tudom elképzelni milyen feladatai vannak egy ilyen mérnöknek. Van olyan, aki személyes tapasztalattal is rendelkezik? Előre is köszönöm szépen a segítséget!

2020. jan. 28. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


le vannak írva nagy vonalakban a feladatok.

2020. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Na ez egy marha jó kérdés! Műszaki végzettségem van, ismerek ilyen munkakörben dolgozót, elmondta párszor, hogy mit csinál, de nem értettem, pedig nem vagyok egy hülye gyerek! Még visszanézek, hátha valaki elmondja érthetően.
2020. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, ami a gyártás folyamatos zavartalan működéséhez szükséges. Segít a gyártósorok tervezésében, üzemeltetésében, finomhangolásában, folyamatos fejlesztésében, hibaelhárításban, gyökérokok keresésében, megszüntetésében stb. Tehát kifejezetten gyakorlatias meló, nem egész nap a gép mögött tespedés.
2020. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A magyar munkahelyeken többnyire reggeltől estig sz@pik a problémákkal.
2020. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor ilyen "karbantartó" féle?

Ez egy kicsit személyes lesz, de anyagiak szempontjából nagyjából mennyi lehet a nettó havi jövedelme? (Ez csak viszonyításképp érdekelne.)

2020. jan. 28. 20:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszont ha magában a tervezésben is részt vesz, akkor gondolom kicsit komolyabb a pozíciója, mint elsőre hangozhat.
2020. jan. 28. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem karbantartó féle. Annál sokkal több, lásd fenti válaszom


#3

2020. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!