Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek érdemes Budapestre...

Szerintetek érdemes Budapestre menni gyári betanított munkára?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, úgy érted, hogy olyannak érdemes-e, akinek nincs iskolája, nem tudott szakmát szerezni, és kis faluban él. Nos, a betanított munkát rosszul fizetik, abból nem biztos, hogy ki tudsz fizetni egy szobát egy közös albérletben, ahol lakhatsz. Szerintem ez 80 ezer körül van ma, egy szobának a bérlése úgy, hogy a többi szobában mások is laknak, a rezsiddel. Betanított bérből ezt kifizetve nem marad a megélhetésre. Ha munkásszállót is adnak, az olcsóbb, akkor érdemes.
2020. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Betanitott munkara sehova sem erdemes menni.

Foleg Budapesten, mert ott az alberlet elviszi az egesz fizetesed.

2020. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én semmiképp nem ajánlanám a gyári betanított melót, lassan 2 éve vagyok egy gyárban, de az emberek ott kb. Egy 15 éves gyerek szintjén vannak agyilag, tisztelet a kivételnek, amiből sajnos nem sok van :D
2020. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlassz van egy érettségim meg szakmám amit nem sikerült elsajátítani
2020. jan. 28. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy ne menj, hanem, hogy nem ajánlom. Nyilván az ember a lehetőségei szerint cselekszik, de ez egy olyan mókuskerék, amiből nem könnyű önállóan kikerülnöd. Dolgozol, hogy legyen pénzed, hogy legalább albérlet, stb. Összejöjjön, viszont a fizetésed pont arra elég, hogy ne halj éhen és ezeket fenntartsd, már ha ezekre elég. De nyilván, ha a szakmádban nem tudsz elhelyezkedni, akkor próbáldd ki, ideiglenesen mindenképp jó, mert belelátsz ebbe is. Esetleg másik szakma tanulása nem jöhet szóba?
2020. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az a szakma?
2020. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én diákmelóban mentem gyári munkásnak. :D

Akkor jöttem rá hogy azért vannak a diák munkák, hogy a diákok rájöjjenek milyen szar lesz nekik ha nem tanulnak eleget.

Borzasztó >:(

Elvégeztem egy biztonsági őrös 3 hónapos szakmát és most portás vagyok. Hát ezerszer jobb minden szempontból xd

2020. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!