Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek fiu letemre...

Szerintetek fiu letemre erdemes egy olyan gyarba jelentkezni betanitott munkara ahol varrni kell?

Figyelt kérdés
Talaltam egy ilyen gyarat a varosban eleg jol megkozelitheto. Azt irjak csaladbarat es csak egy muszakos. Es azt is irtak nem baj ha nem tudsz varrni mi megtanitunk. Raadasul ulomunka. Fiu letemre szerintetek erdemes oda jelentkezni?? Nem szegyen?? Nagyon kell a munka es a penz es a ferfiasabb gyarakba egyszeruen nem vesznek fel. Valoszinuleg azert mert nagyon vekony vagyok es nem nezik ki belolem hogy kibirnam a melot. Ide hatha felvennenek. Gondolom leginkabb nokkel kellenne egyutt dolgozni. Az rossz lenne nekem?? Mi a velemenyed??

2018. nov. 19. 11:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja es meg sose vartam de azt irjak megtanitanak.
2018. nov. 19. 11:12
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes, főleg ha jó helynek tűnik, mint ahogy leírtad. Én férfi vagyok, bőrdíszműves, így tudok varrni kézzel, géppel, mindenhogy, ami nem csak, hogy nem szégyen, de egyenesen büszke vagyok rá. Azt meg remélem nem gondoltad komolyan, hogy egy csomó nővel összezárva rossz lenni. Ez maga lesz a paradicsom, kedved szerint válogathatsz közülük.
2018. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. En sajnos nem vagyok egy helyes gyerek meg az eletben nem kellettem egy nonek se. Igazabol arra ertettem hogy nem fognak e kiutalni vagy ilyesmi. Gondolom a nagy reszuk anyuka lesz meg idosebb nok. De egyebkent jol hangzik ez a munkahely es nekem csak az szamit hogy megtudjam tanulni a munkat es dolgozhassak.
2018. nov. 19. 11:27
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg nem fognak kiutálni, ne aggódj. Jelentkezz nyugodtan :) Sok sikert a munkához!
2018. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Nők körül tutira nem unatkoznál, jelentkezz!
2018. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Én sose szerettem nőkkel együtt dolgozni. Mindig csak rosszindulatú hárpiákat vagy életunt kötözködős 3,14-csákat fogtam ki. Inkább férfiakkal, de ha lehet, egyedül!
2018. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én sosem dolgoztam abban a munkakörben, amiben vagyok és megtanítottak. Szóval, ha azt írják, nem probléma, ha nincs benne tapasztalatod, az nem gond.


A nemed nem egy kizáró tényező, legyen akármilyen munka is. Amit inkább megnéznek sok helyen, az, hogy fizikailag Te alkalmas volnál e a munkára. Pl nem sok butorszállító nő, de egy izmosabb, jó közérzetű nő képes elvégezni a munkát. Ha én most a 45 kilómmal jelentkezek egy ilyen munkára, elzavarnak és nem azért, mert ez férfi munka és mit képzelek én nőként, hanem mert a fő cél, hogy a bútorok A pontból B-be át legyenek szállítva és lehetséges, hogy a társamnak nem leszek nagy segítség, amikor a bútort az én oldalamon képtelen leszek megemelni, tartani és cipelni a parkolóig; a munka, pedig amire fel lettem kérve, nem lenne elvégezve.

De, ha lenne rajtam izom és gond nélkül tenném-vinném a nehéz tárgyakat, nő létemre én is végezhetném azt, amit az esetek többségében férfiak szoktak és ciki sem lenne, hogy nő vagyok. Amit próbálnék, az csupán pénzt keresni - az sosem ciki.


Ugyanúgy a férfiaknál is megnézik ugyanezt; hiába "férfimeló", egy nulla izmú csontkollekciót nem fognak alkalmasnak találni ilyen munkára.


Ha megvan mindkét kezed, van kézügyességed és gyorsan is tanulsz, gondod nem lehet. Körberöhögni nem fognak azért, mert Te férfi létedre oda jelentkeztél, mert nincs olyan funkció a nők agyában, amitől csak és kizárólag ők képesek varrni. Lehet, hogy megtanulod és Te leszel a legügyesebb.


A főzés is mennyire női elfoglaltságnak ki lett kiáltva régen, aztán a bátyám sokkal ügyesebb benne, mint én. :)

2018. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. :) Szerintem a legtöbb dologhoz így kellene hozzáállnunk az életben: egy próbát megér. Most őszintén, mi a legrosszabb, ami történhet?
2018. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nézz utána Luke Haynes képzőművész munkáinak. Varrva vannak.
2018. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs vesztenivalom. Jobb mint munkanelkulinek lenni. Koszi a valaszokat.
2018. nov. 19. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!