Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyi flört mennyire...

A munkahelyi flört mennyire komolyan vehető?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire.
2020. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyikből több is lesz,de én nem mennék bele,nem akarom hogy rajtunk csámcsogjanak.
2020. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak flört, akkor nem érdemes belenenni. Egy kis kalandért nem jó összezavarni a munkahelyi viszonyokat.
2020. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy flört nem lehet komoly, mert CSAK FLÖRT! Kizárja egymást a flört és a komolyság.
2020. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Semennyire.
2020. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Többnyire unatkozó emberek szoktak ilyet csinálni munkahelyen. Többnyire nem tartósak ezek. Amúgy meg FLIRT, és nem flört:).
2020. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A flört annyira flirt, amennyire gúgl a google, esetleg amennyire júeszei az USA, ridikül a retikül (lehet, hogy a retikült már rosszul írtam, de így láttam már áthasonulva).
2020. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy van e kapcsolata a feleknek vagy sem.

Ha flört alkalmával a kiszemeltet elhívják bárhová kettesben lakásra, vagy kocsikázni és arra hajlandóságot mutat a kiszemelt akkor ott zöld a lámpa, és azt meg kell játszani akár szexig ha úgy jön ki, mert nem biztos, hogy elsz még egy alkalom.

Viszont az alkalom, további alkalmakat fog szülni!

A töketlenkedés viszont semmit!

2020. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!