Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavarba jött vagy nincs semmi?

Trauboy kérdése:

Zavarba jött vagy nincs semmi?

Figyelt kérdés

Van a melóhelyen egy lány, néha nézzük egymást! Ma kifelé mentünk a termelésből, ránéztem, visszanézett(gondolom engem akart nézni), aztán vissza rántotta a fejét! Kint megvártam az egyik busznál és leszólítottam, hogy: Szia! Kérdezhetek valamit?

-Igen

-Te nem yx-ban tanultál?

-Nem.

-Bocsi, akkor összetévesztettelek.

-Nem kicsit.


Aztán elrohant, mintha a falnak beszéltem volna! A beszédén látszott, hogy zavarba jött! Nem kicsit! :D De kíváncsi vagyok a véleményekre!



2016. szept. 16. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg. De ha a beszédén is hallottad, akkor miért kérdezed itt meg? Mi nem voltunk ott, te tudod, hogy hogy viselkedett ott akkor.
2016. szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy kellően magának való vagy félénk ember pusztán egy ilyen beszélgetéstől simán zavarba jöhet: ő elvolt a világában, te jöttél, megszólítottad, hirtelen kellett reagálnia egy idegen ember kérdésére, ha érted, mire gondolok.

Szóval nem feltétlenül kell itt mögöttes értelmet keresni.

2016. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!