Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is fáradt bele egy kicsit...

Más is fáradt bele egy kicsit épp fizetésemelés után?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre a pozícióhoz mértem alacsony bérrel kerültem fél éve, de kitettem magamért, és kapok egy szép fizetésemelést. Azzal tisztában vagyok, hogy több ezen a helyen sose lesz ennél a bérem, mint amennyire felemelték most. Csinálnám most is lelkesen, de egy fárasztó periódus is jött a csapatra, a hangulat se olyan, mint pár hónapja. Most belefáradtam kicsit. Más is járt már hasonlóan?

2020. jan. 30. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyedi eset motivált hogy elérj egy cél, megvan a cél, több cél nincs kilátásban tehát motivációvesztés. Érthető, csak hosszútávon nem tesz jót.
2020. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd a dolgod egy darabig keményen, ahogyan eddig. Majd fél év múlva próbálkozz meg egy kis fizetés emelésért való kérelemmel.
2020. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nèzőpont kèrdèse a fizetésemelés.
2020. jan. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Na gyere hozzánk nálunk ilyen gondod nem lesz, 5 éve 3015óta nem nyúltak a bérünkhöz, ha csak megemlíted az emelést azonnal megkapod az arrogáns választ: ott az ajtó nem kell itt dolgozni
2020. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"3015" = 2015
2020. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!