Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkám váltotta ki ezt? Mi...

A munkám váltotta ki ezt? Mi a magyarázat rá?

Figyelt kérdés
Dolgoztam nagyon régen egy helyen. Ügyes munkaerő voltam,mindent megcsináltam, bár a betanulás nem volt döcögőmentes. Mindig tettem a dolgom, bár azt vettem a munkám során észre, hogy volt, hogy ok nélkül ignoráltak, volt, hogy akkori főnököm kölcsönadta az igazgatónak a kocsiját, hogy csekkoljon le napközben. Én mindig dolgoztam, nem lazsáltam a munkahelyen. Volt, hogy melegebb ruházatot kértem mikor hideg volt, nem kaptam, mikor èn vásároltam magamnak, azt mondta egy szőke hajú nő bent, hogy nen hordhatom, mert pirosban nem ismert fel. Mikor bejelentettem a váltásom, hazugságot talált ki ez a nő rólam, emiatt a főnököm elővett. Mindig, mindent csináltam, de mindig én voltam a szemükben a fekete bárány. Hogy lehet ez?
2020. febr. 1. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hagytad magad, úgy.
2020. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem. Tudod, mikor az ember becsülettel dolgozik, aztán a szabályok betartására kötelezik az embert, aztán velem szemben ki alkalmazta ezeket?
2020. febr. 1. 17:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit dolgoztál?
2020. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Betanìtott munkatárs voltam.
2020. febr. 1. 17:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Építőipar?
2020. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem. Olyan helyen, ahol azt is levetìtik, hogy a munkáltatónak kötelessège munkaruházatot biztosítani(főleg, ha melegebb ruházatról is van szó).
2020. febr. 1. 17:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Kültéri vagy beltéri munka? Így értve az info?
2020. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Beltéri, viszont hűtött helyről volt szó...
2020. febr. 1. 18:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nehéz lelkileg megküzdeni igazságtalan helyzettel,ha az ember becsületesen,jól és szabályosan dolgozik a munkájában, ha még emberileg is becsületes( értsd kedves, tiszteli az embereket etc) annak még nehezebb az ilyen helyzet, de fogd fel úgy, hogy legalább nem kell a hazugságaikkal foglalkoznod már.


Amikor rád szóltak a ruha miatt akkor kellett volna szólnod:


Jó, jó, de akkor biztosítsanak megfelelő ruhát, mivel fázom, és jogom van hozzá!


És azzal a lendülettel csak elszólni, hogy ismered a munkádban a jogaidat, és ha ez nem teljesül, azért őket csúnyán pénzügyileg büntizhetik. Ezért kérdeztem mit dolgozol. De direkt körbe fogalmazva, mert nem kell elmondanod, csak a munka körülményeire, és milyenségére voltam kíváncsi.


Amúgy ilyen helyen ezért jogi képviselőnek is jelenthetted volna, hogy nem adtak meleg ruhát. Ha a munkaerő megbetegszik az nekik is akadály, és ugye nekik is necc.

2020. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta a nő akkor, hogy pulcsit biztosìt, ami akkor még a pènztárban dolgozóknak járt csak.

Amennyi akadályon ès igazságtalanságon átmentem, összeteszem a kèt kezem, hogy nem lettem beteg. Ìgy van, már nem foglalkozok a hazugságokkal.

2020. febr. 1. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!