Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sèrelemdìj, vagy új élet?

Sèrelemdìj, vagy új élet?

Figyelt kérdés
Ha egy munkavállalót annyi sérelem èr a munkája során, hogy jobbik esetben kap egy új osztályt, ahol érvényesülni tud, az egèszsége nem megy rá. Viszont, mi van, ha azelőtt keményen dolgozott, de az elszenvedett sérelmekèrt, akár sérelemdìjat is követelhetne? Te inkább új életet kezdenél, vagy bíróságon fordulnál?
2020. febr. 2. 08:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*bìrósághoz
2020. febr. 2. 08:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezt a sérelem részt.

Mindenkinek lehetősége van felmondani, pár kivétel van csak.

2020. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy minden tettünknek következmènye van. Ha valaki a munkàjába mindent belerak, aztán diszkrimináció èri a főnöksèg rèszéről nem is egyszer, a munkatársak fúrták, ahogy a vezetők közül is. Akkor bizonyìtva a cselekedetteket lehetne fordulni a bìrósághoz, mert ezek a cselekedetek az ember lelkèbe is nyomot hagynak. Vagy sokkal egyszerűbb mindent lezárni, aztán új életet kezdeni?
2020. febr. 2. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Új élet, csak kiröhögnének egy ilyennel. Ráadásul még bizonyítékod sincs válaszonűleg, aztán te szívnád meg , mert felnyomnak Rágalmazás indokkal.
2020. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdj új életet... Változtass helyzeten, környezeteden, pucold ki a "szemetet".


Én anno amikor más keze alatt dolgoztam, rengeteg ok nélküli sértegetést, megaláztatàst stb t kaptam csak mert csendes, csinos, nem idióta, mosolygós és művész lélek voltam s vagyok.

Az emberi lélek, agy, maga az életük szürke avagy fekete s csak a negatívitás, rosszindulat, féltékenység, irigység...stb

ment ott.


Meguntam, a hobbimat munka után belendítettem, ami kibontakozott a jelen vállalkozásommá.


S hátra hagytam a "szemetet".


Csak nyűg és felesleges jelentéktelen megkeseredett rosszindulatuakkal foglalkozni.


Fókuszálj saját Pozitív életedre, ha nem az, akkor formáld azzá.

2020. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Biztos vagyok benne, hogy nő vagy, egy férfinak eszébe sem jutna ez a sérelemdíj.

Mondjuk bepereled a munkahelyedet. A pereskedés eltartana úgy 3-4 évig, és ha nyernél is, ami kb kizárt, kapnál Max 1 milliót. Ha vesztesz, akkor persze fizetsz. Megérné a kockázatot?

2020. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bánatdíj után sérelemdíj is?

Balázska, látom olvasol a témában, kár, hogy hülyeségeket

2020. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!