Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka előtt megihatok 2-3...

Munka előtt megihatok 2-3 sört? Úgysem veszi észre senki, nem látszik meg rajtam hogy ittam.

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Persze, ha munkanélküli akarsz lenni, igyad csak. Akkor majd egész nap otthon piálhatsz, gondolom, ez az életcél amúgy is.
2020. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelye válogatja. Nálunk a főnök engedi, hogy igyunk munkaidő alatt. Tudom, elég érdekes. Ennek ellenére mégsem ajánlom. Pár hete munkahelyi balesetem történt, ittam előtte egy felest. Nem amiatt történt a baleset, de paráztam, mi lesz, ha nem ürül ki a szervezetemből. Szerencsére nem így lett, mert jól meghurcoltak volna érte. Úgyhogy csak felelősséggel.
2020. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Munkahelye válogatja... ezt csak te tudhatod... nálunk szinte mindenki legurít naponta 1-1sört legalább munkaidőben.

Mondjuk semmi "veszélyeset" nem csinálunk, csak asztalosok vagyunk :D

2020. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Igaz, csak saját magatokat vagdossátok majd össze piásan.
2020. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Végülis amíg nem tudja meg senki és nem csinálsz balesetet, addig hajrá, legalább lesz ok kib/szni amikor valamit elkefélsz.
2020. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
20 éve asztalos vagyok, szinte mindig is ittam 1-2 sört naponta, ettől nem vagyok "piás" és még nem vagdostam el semmimet.
2020. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Dehogynem vagy piás. Aki minden nap iszik az alkoholista. Meg az is, aki munka közben sem tud meglenni ivás nélkül.
2020. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk en nem orulnek, ha az asztalos akit kifizetek, alkoholt inna munka kozben. Lehet, hogy te nem erzed meg es azt hiszed, ugyanugy 100%-os a figyelmed, de ettol fuggetlenul az alkohol befolyassal van a szervezetedre.

Aki pialni akar munka kozben, az kezdjen el konyveket irni.

2020. febr. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
7: Azért vannak bizonyos fokozatok. Napi 1 sör, és esetleg mellé egy kupica pálinka még egészséges is. Persze nem munkaidőben.
2020. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
7: Hiába pontozol le. Ez a tényállás. Eléggé irritálnak az olyan sznob marhák, akiknek már ez is alkoholizmusnak minősül, és szerintük idővel tuti egész napos piálásba megy majd át a dolog. Nem csak végletek vannak ám. Ez most kb. olyan, mintha valakiről, aki minden nap reggel megeszik egy szelet vagy kocka csokit (és ez az össz napi édességfogyasztása) azt állítanánk, hogy menthetetlen bélpoklos, és majd tuti elhízik több száz kilósra.
2020. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!