Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem akar velem senki...

Miért nem akar velem senki beszélni a munkahelyemen? Mi a bajuk?

Figyelt kérdés

Érzem rajtuk hogy nem akarnak velem beszélni. Köszönni is alig akarnak és olyan mintha kerülnének. Jóban van mindenki mindenkivel szünetben együtt nevetgélnek én egyedül vagyok.

Szeptembertol dolgozok ezen a helyen

Nő vagyok


2019. nov. 10. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Miben vagy más mint ők?
2019. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Honnan tudnám ha nem akarnak velem beszélni
2019. nov. 10. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Mert bunkok, parasztok, sotetek? Hozzank is jott egy uj csaj nemreg es mar az ebedloben beszelte ki a kemenymag, hogy mennyire nem szimpi. Pedig tok normalis a csaj. Semmi problema vele. Egyszeruen csak valahol ennyire nyomik dolgoznak
2019. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Ismerős a helyzet: férfi vagyok, van egy ismertebb ismerősöm, emiatt azt gondolják kb., hogy nekem milyen szuper életem van emiatt, és megy a sz×rkeverés, "tegyük fel, hogy..." dolgok, ahelyett, hogy megkérdeznének valamiről is. Így kialakult a klikkesedés, és van egy "központi utálat tárgya" személy.


Nem tudom, mi lehet nálad a probléma: talán mert kis, megszokott társaság, viszonylag új vagy, lehet, hogy a többiek inkább férfiak, a korkülönbségek is okozhatnak ilyet, vagy hogy visszahúzódó az ember, a többiek meg nem, vagy a külalak-ruha miatt. Ha csak nők vannak ott, akkor meg nem csodálkozom, mert ott aztán tud menni a "fúrás-faragás".

2019. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!