Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi bajom lehet? Nem tudok...

Mi bajom lehet? Nem tudok beilleszkedni!

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekelnek az emberek, nem sokat beszélgetek velük. Nem is tudok sokat a kollégáimról. Lehet, hogy azt hiszik, hogy beképzelt vagyok? Pedig csak nehezemre esik beszélgetni. Dolgozni járok a munkahelyemre, nem fecsegni, meg pletyózni. Nem érdekel a másik kölyke, családja stb. Próbálok érdeklődő lenni, kérdezgetni a hétvégéjükről, családjukról, de mivel nem érdekel mit fecsegnek, nem is jegyzem meg az életüket. Legjobban egyedül érzem magam. Társaságban rosszul érzem magam, feszélyezve. Nem tudok beilleszkedni. Látom, hogy más leselkedik a szomszédok után, tud mindenkiről mindent, engem meg nem érdekel senki. A gyerekeket sem szeretem és nem is tervezek. Valami komoly bajom lehet. Behozzák a kollégák a gyereküket, vagy behozzák megmutatni az újszülöttet, mindenki el van olvadva, engem hidegen hagy. Arra rájöttem, hogy önző vagyok. Ebből fakadhat a többi probléma is? Hiába fogok érdeklődni mindenki felől, képtelen vagyok megjegyezni a többiek dolgait, mert nem érdekel csak a saját dolgom, családom.
2020. febr. 5. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azzal teljesen együtt érzek, hogy nem érdekel a kollégáid gyereke, de nem értelek... akkor minek kérdezed? Ez nekem is furán venné ki magát, hogy valaki kérdezget, utána meg láthatóan nem érdekli.
2020. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Csak introvertalt vagy.

Nem kell ezt eröltetni hogy mindenkivel szoba àllj.

Eleg ha lesz 1-1 kollega majd akivel jol elvagy nem is kell az egesz munkahellyel lepaktalni.

2020. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem abbol fakadnak a problemaid, h onzo vagy, ne hulyitsd mar magad. Introvertalt vagy es kesz, utalod az embereket.
2020. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Semmi bajod csak őszinte vagy. A kollégáid zöme ugyanúgy utálja a többieket, csak veszik a fáradtságot és inkább jópofiznak.
2020. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi. Én is ilyen vagyok, de már 15 éves itthonról tolom, saját vállalkozásban, saját irodában.
2020. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, introvertált, nincs ebben semmi különös.
2020. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!