Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire okos dolog a főnöknőv...

Mennyire okos dolog a főnöknővel szövetkezni azok ellen akik gáncsoskodnak ellenem? Származhat ebből bajom?

Figyelt kérdés
Megpróbálnak kifúrni a munkahelyről,ellehetetleníteni a munkámat,keresztbe tenni.Van ott egy klikk akik egymással szövetkeztek.Egyedül nem bírok ellenük így beszéltem a főnöknővel mit állítanak a munkámról ő azt mondta én lelkiismeretesen,jól dolgozok mondta a főnök is,hogy elégedett velem.Kérte értesítsem a történésekről és tippeket adott hogy mit kérjek a kolléganőktől hogy megcsináljanak mivel ők is kérnek ezt-azt tőlem,cseszegetnek. Azt mondta kontroll alatt fogja tartja a helyzetet.
2019. okt. 11. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, hogy szóltál, és a főnököd is korrektül reagált.
2019. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De mièrt csinàöna meg neked bàrmit is a kollega? Elvégre munkatàrs vagy.nem a fönöke. Nem èrtem az ötletet
2019. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ezzel lehet egy spicli leszek da ha a munkán akarok maradni muszály volt ezt megtennem.Masnem amennyire bírok elhatárolódok a helyzettől és csak a védelemre szükséges dolgokra szorítkozom bár nem is kért mást a nő meg mondta tudja velem lehet őszinte a munkával kapcsolatos dolgokst illetően mert nem fogom átjátszani.
2019. okt. 11. 22:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak előkészültek a munkán-konyhán.És van amikor szándékosan üresen hagynak mindent reggelre pedig lenne idő előkészületekre amikor nincs munka és azt várják mindent én csináljak és hibát keresnek a munkámban.A főnöknő mondta ezentúl majd ő gondoskodik róla ha nincs munka,hogy legyenek előkészületek és jövő héten a kolléganő fogja dolgozni a váltásomat és ő nem fogja hagyni hogy segítséget kapjon másoktól ahogy ők is elintézték hogy nekem ne legyen segítségem.És őt délutáni váltás nélkül fogja hagyni és meglátja milyen előkészületeket fog csinálni.
2019. okt. 11. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
2:Miért lenne Balázska? Szerinted olyan a stílusa? Tényleg le lehetne állni kicsit. Durva, hogy már szinte minden panaszkodóban őt látja valaki, még ha normál stílusban is kérdez, reális dologról.
2019. okt. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs is olyan szó hogy gáncsoskodás.
2019. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!