Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok, tényleg elkeser...

Mit gondoltok, tényleg elkeserítő, ha valaki utálja a munkáját, és egész héten a pénteken várja?

Figyelt kérdés

"Közben az igazság az, hogy bosszant, ha hétvégén nem csinálhatom azt, amit szeretek, és a mai napig várom a hétfőt. Katasztrófa, ha valaki úgy áll hozzá a munkájához, hogy "végre péntek" vagy éppen "már megint hétfő". Elkeserítő, hogy a média is ezt nyomja"


Itt olvasható a teljes interjú.

[link]


2020. febr. 6. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom a munkám, mégis egész héten a pénteket várom, mivel otthon jobban szeretek lenni
2020. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az elkeserítő, hogy a munkahelyen töltött idő heti 30 óránál (jóval) több.
2020. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egész jól el vagyok a munkámban, mégis várom a hétvégét. Nincs is jobb, mint otthon döglődni.
2020. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek vele, de ehhez olyan tevékenységet kell végeznie az embernek, amit valóban szeret, kedvel, és nem nyűgnek éli meg azt. Sajna nem mondhatom el magamról, hogy ilyet végzek én is, hanem én is a "már megint hétfő", "végre péntek" kategóriában élek.

A másik jó mondat a cikkben, azaz tetszik, hogy "Ha maradandót akarsz alkotni, ne a pénzre alapozva tedd".

2020. febr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Igen, csak nem úgy elkeserítő, ahogy a nagyon okos megmondóemberek képzelik.


Pokol tud lenni egy rossz munkahely, de az ember nem jókedvében dolgozik az adott helyen, hanem mert nincs más lehetősége.

2020. febr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valaki itt a Gyakorin korábban írta, hogy szereti a munkáját, de a szabadidejét jobban.


Azért ha az ember elvan a munkahelyén, akkor is:

- heti 40 óra csak sok belőle,

- jó végre eleget aludni,

- végre a családdal lenni

2020. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Szeretem alapvetően a munkám és a hétköznapokat. De mégis várom a hétvégét, ha tudom, hogy programom lesz ami kikapcsol.
2020. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a munkám, mégis egész héten várom a pénteket. Attól még, hogy élvezem amit melóban csinálok, azért még mindig jobban szeretem otthon tölteni az időt a párommal, és szeretem kialudni magam.
2020. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem utálom a munkám csak marhára unom. És várom a hétvégét.
2020. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!