Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen frappáns válasszal...

Milyen frappáns válasszal feleljek, ha megkérdezni, hogy az új helyen mennyi lesz a fizetésem?

Figyelt kérdés

1-2 kollégának elmondtam, akiket szerettem és akikben megbíztam, viszont sokan vagyunk a csoportban, lesz olyan szemtelenebbje, akivel megvolt a jó viszony, de rá fog kérdezni, és nem akarom neki elárulni.

Mit mondjak, hogy majd később elmondom?

Nem bunkón akarom megoldani, hanem intelligensen és frappánsan😃


Köszönöm.


2020. febr. 7. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy több mnt most. Vagy, hogy annyi amennyiért megérte átmenni. Kész.
2020. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Megmondod, hogy mennyi, és kész. Mit kell ezen rugózni? Mitől félsz, hogy majd irigyek lesznek rád, és megnehezítik az utolsó heteidet? Hogy majd beleköpnek a kávédba, bekenik ragasztóval a székedet, meg ilyenek? Nem értelek.
2020. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én se. Én amikor elmentem új helyre akárkinek megmondtam (ha kérdezte persze mert kb a kutyát se érdekelte úgy általában én hova megyek és mennyiért) hogy mennyivel kapok többet. Konkrét fix összeget ami a valóság volt. MIt kell ezzel szarozni? 25.000 bruttóval megmondtam és úgy is volt. Miért ez államtitok vagy mi?
2020. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3: Mondom, én arra tippelek, hogy a kérdező ezekkel a kollégákkal az elkerülése után is jó viszonyt akar ápolni, összejárni velük meg ilyenek. És attól fél, hogy ha megtudják mennyit keres az új helyen, akkor majd nem akarnak vele már haverkodni. De könyörgöm! Az ilyenek nem is igazi haverok, és jobb is, ha ez időben kiderül.

A másik lehetőség, hogy attól tart, hogy majd pumpolni próbálják, hogy vetesse fel oda őket is.

2020. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mivel egy környék, tele vannak az új helyemen közös ismerősökkel.

Kinek hiányzik, hogy már előre megutáljanak, mert többet kapok?


Gondolkodjatok már. 😃 Ragasztós szék, meg ilyenek... Tiszta éretlen vagy, nulla diplomáciával, ha ilyenek jutnak elsőre eszedbe.

2020. febr. 7. 09:03
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Nem értem, hogy egy környék? Kisvárosban laksz? És ki utálna meg előre?
2020. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kinek hiányzik, hogy már előre megutáljanak, mert többet kapok?"


Tehát van X józsi aki jóban van veled mert szarért húgyért melózol, de nem lesz jóban ha szarért húgyért + 10 ft-ért fogsz melózni....


kérdésem: TE miért vagy jóban X józsival?

2020. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mond el pontosan mennyit keresel.


Nem tudom, hogy ez mért tabu itthon, pedig nem kéne annak lenni.


Mitől félnek az emberek?

2020. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért fognak utálni mert többet kapsz?

Én személy szerint azért inkább haragudtam meg munkatársra, mert nem mutatta meg a bérpapírját(egyszerre vettek fel azonos fizetéssel, csak azt akartam leellenőrizni, hogy mindent rendesen számoltak el) mint azért, hogy aki újonnan jött vagy ne adj isten pár évvel előttem az többet keres.

Az maximum a főnököm és közöttem jelenthet konfliktust, hogy miért nem kapok én is annyit de a másik munkavállalóra miért haragudnék azért, mert ő ügyesebben vagy épp bénábban alkudozott?


Ha te ilyen furcsa szerzet vagy hogy titkolni akarod akkor egyszerűen annyit mondasz, hogy ne haragudj de szerintem az, hogy mennyit keresek csak rám tartozik.

2020. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!