Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lettem megbélyegzett a...

Miért lettem megbélyegzett a kollegák előtt is csak mert felmondtam?

Figyelt kérdés

A főnök előtte se volt egy kedves ember, de mióta felmondtam átment tajparasztba. Ezen nagyon nem csodálkozom, kereshet embert a helyemre és ennyiért amit ad, ma már a kutya se jön el. Szóval ezt még úgy ahogy megértem.


De a kollegák? Kerülnek a folyosón, nem jönnek velem ebédelni nem köszönnek-ellenük mit vétettem?

Vagy arról van szó, hogy mivel a főnök úgy áll hozzám ahogy és ezt látják nem mernek velem haverkodni mert a főnök mit szólna ehhez? Erről van szó? Attól félnek a főnöki harag rájuk is lesújt? És ők maradnak és viselniük kell a haragot később is, míg én még 1 hét és végleg eltűntem?

Ennyi a magyarázat? Beszariság szervilizmus?


2020. febr. 8. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából elmagyaráztad magadnak.
2020. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
vagy mind szerelmes volt beled
2020. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"vagy mind szerelmes volt beled"


nem, de az furcsa hogy még 1 hónapja együtt ebédeltünk meg a kávéautomatánál ment a "nincs egy kis apród---hagyjad meghívtalak" most meg ugyanezek meg se (akarnak) ismerni

2020. febr. 8. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a főnök úgy adagolta be nekik, hogy ő rakott ki téged, mert csúnya dolgokat csináltál.
2020. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tudják, hogy nem találnak mást a helyedre egyhamar, és addig ők szívnak, mert nekik kell a te feladataidat is elvégezni.
2020. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Az is lehet, hogy a főnök úgy adagolta be nekik, hogy ő rakott ki téged,“


Ez kizárt, tudják hogy én mondtam fel és azt is tudják ,hogy már akkor szóltam nekik hogy húzok el innen, amikor még a főnök nem is tudott róla.



"Vagy tudják, hogy nem találnak mást a helyedre egyhamar, és addig ők szívnak, mert nekik kell a te feladataidat is elvégezni.


Ez így van! Na de én erről tehetek? Ez megint a főnökhöz vezet . MIért nem lesz új ember egyhamar? Mert ennyiért amit itt fizet már egy segédmunkás sincs. Lenne ember hogyne lenne csak nem ennyiért. És mivel a főnök egy petákot nem hajlandó emelni így mehet a hajsza majd hónapokig míg találnak egy hülyét aki ideig óráig ezért a szar bérért idejön.

2020. febr. 8. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom hasonlóan járt. Ő mondott fel a munkahelyén és a kollégák egy része a főnökkel karöltve elkezdte őt utálni.

A főnöknek nyilván sért i az önérzetét hogy felmondtál, a kollégák meg félek hogy nekik kell majd ellátniuk a feladatodat. Illetve ott van bennük, hogy te meg merted lépni hogy kiválsz a szarból, ők pedig nem merik vagy nem tehetik meg.

2020. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"a kollégák meg félek hogy nekik kell majd ellátniuk a feladatodat"


Ettől nem "félniük" kell mert halálbiztosra vehetik hogy így lesz. AZ én melóm szét lesz dobva és csinálhatják egy fillér plusz pénz nélkül.

De hát lehet menni a főnökhöz panaszra de ehhez már gyáva mind

2020. febr. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!