Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondtam a munkahelyemen de...

Felmondtam a munkahelyemen de furán érzem magam?

Figyelt kérdés

Három évet dolgoztam ott első munkahelyem volt. Felmondtam mert nem fejlődtem és rájöttem itt nem visz előre semmi. Illetve a fizetésem is nagyon alacsony volt. Plusz néhány megszakadtunk más meg a semmire kapott nagyon magas fizetést csak mert ismerős ismerőse...


Egyedül a légkör a kollégák jofejsege volt pozitívum.


Szóval felmondtam letelt a felmondási idő és most úgy érzem magam mint egy szakítás után :D? Ez normális?? Mintha elvesztettem volna valamit.. és némiképp a kedvem is nyomott.


2019. szept. 28. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ez ilyen.
2019. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, igen. Az ember egy megszokott környezetből tépi ki magát, a járt utat hagyja el a járatlanért, és valamennyire egy ismeretlen útra lép, amit újra meg kell majd szokni. Ez jár némi zaklatottsággal.
2019. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Amugy a semmire mondtal fel? Vagy van masik melo ahol meg kezdesz?
2019. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Olyan, mintha az ember elvesztett volna valamit, vagy hirtelen mintha üres térbe kerülne, nem is tudom mihez hasonlítsam. Normális az érzés, hamarosan elmúlik.
2019. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Nem, nem érzed magad furán.


Mi lenne, ha normálisan kérdeznél, nem pedig kijelentő mondat végére raknál kérdőjelet?

2019. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen normális, velem is így volt. Vártam már a napot amikor végre utóljára kell bemennem, aztán szomorkodtam egésznap :D Utána napokig rossz volt még, sőt az új munkahelyemen is gyakran eszembe jutott, hogy "most mennék ebéd szünetre" meg, hogy vajon a többiek ott most mit csinálnak. Egy idő után elmúlik nyugi.
2019. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kötődtél oda. Élmények és érzések kötöttek oda. Ez a kötelék most elszakadt. Persze, hogy így érzed magad, ez teljesen normális reakció.


Az első helyemen én is 3 évet voltam, annyira nem is szerettek meg én se őket. De mégis első hely volt, rengeteget tanultam és megértem, felnőttem kicsit fejben is ott. Sírva búcsúztam és azóta is vissza-vissza gondolok az ottani dolgokra. Néhány ember kifejezetten hiányzik.


A mostanin is több, mint 3 éves vagyok, nálunk ez elég nagy szó. Elvágyódom már, mert mással szeretnék foglalkozni, de még mindig nem tudom magam rávenni, illetve nem biztos hogy okos döntés volna éppen most eldobni a biztos helyet a bizonytalanért. De ha egyszer megteszem, az egész felmondási időt meg még utána heteket végig fogom bőgni.

Úgyhogy nyugi,kérdező. Nem vagy egyedül ezzel. :)

2019. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
A következőt már könnyebben fogod viselni és kb. az 5. után már "megszokott" lesz :)
2019. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is végigcsináltam. Szerencsére az új helyen is jófejek, még jobban is illek közéjük, szal túlvagyok rajta.
2019. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokványos dolog, de legyen a célod, hogy ezen változtass. Ez úm. egy gyászidőszak, amin átértékeled az elmúlt időszakot. De közben nézz másik állást, vagy menj képzésre.
2019. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!