Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találkoztatok már multinál...

Találkoztatok már multinál azzal, hogy hitegetnek dolgozóként előrelépési lehetőséggel, majd elfelejtik az egészet? Ez általános üzletpolitika a multiknál?

Figyelt kérdés

Multinál dolgozom mérnökként. Kb. egy éve világosan megbeszéltük a főnökömmel, hogy fel fogunk építeni egy új tevékenységi kört, aminek én leszek a vezetője.


Az elmúlt egy évben ezért nagyon sokat dolgoztam, túlóráztam, majd az elmúlt napokban egy megbeszélésen kiderült, hogy az irány nagyon jó, jót tett az üzletágunknak minden tekintetben, de szó sincs arról, hogy ebbe a tevékenységi körbe vezetőre volna szükség.


Én úgy érzem, hogy megvezettek, hiszen termeltem nekik egy rakás pénzt, hoztam nekik jó eredményeket, és nagyon jó színben tüntettem fel az üzletágunkat a külföldi vezetők előtt, mégsem kapok érte semmilyen lehetőséget.


Ez általános, hogy a főnökök a multiknál belengetik a mézesmadzagot, majd elfelejtik, amint mondtak, vagy az aktuális gazdasági helyzet eredményezhet ilyet?


Bennem most iszonyatos csalódottság van, és úgy érzem, hogy váltanom kellene, mert ezek után nem tudok a főnökeimre hiteles vezetőként tekinteni.


2020. febr. 8. 11:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Aki jól húzza az igát, az igásló is marad, hiszen ő benne a legjobb.
2020. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon ütött :)
2020. febr. 23. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!