Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Őszintén mire elég 110 ezer Ft?

Őszintén mire elég 110 ezer Ft?

Figyelt kérdés

21 L vagyok, a szüleimmel élek

Közölték velem,hogy ha elmúltam 18,akkor szépen gondoskodjak magamról,20 évesen végeztem a sulival azóta dolgozok,szó szerint mindent nekem kell megvegyek kb 3 hét alatt elfogy a pénzem,ha szeretnék kérni max 15e Ft/havonta nem kapok,miszerint elverem a pénz és nem tudom értékelni

Ha valakit érdekel a havi kiadásom

Rezsi 30e

Buszberlet 28e Ft

Gyógyszer 3000

Kaja mivel mindent nekem kell megvegyek ebbe benne van a reggeli és az ebéd 25e ft

Egészségügyi dolgok 5000

Telefonszámla

Öblítő mosószer stb szóval minden, és semmi felesleges dolog,de mégse tudok kijönni a pénzből


Más,hogy tudja ezt megoldani

Ti mint szülők, adnátok támogatás,kis pénzt a gyereketeknek


2020. febr. 8. 14:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vissza maradott régióban lakunk és 1 órát kell utazzak ezért a kis pénzért
2020. febr. 8. 14:31
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
A helyközi buszbérlet 86%-át a munkáltatónak kötelessége állni a lakóhelyed és a munkahely között. Ezt igényeld, máris spórolsz. Amúgy keress jobb munkát, ezt tudod tenni. Akár másik városban.
2020. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
2020-ban Magyarországon 110 ezret keresel? Na és azért mennyit dolgozol?! Csak mert állítólag Magyarország olyan jól teljesít, hogy már csak az írek eloznek minket az Unióban. Legalábbis a Fityiszmédia ezt állítja. Szárnyal a gazdaság. Tegnap linkelte valaki gyakorin. Vicc ez az ország!
2020. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet 30 a rezsi, ha velük élsz? Nekünk a férjemmel kettőnknek nincs szinte ennyi. Pedig fűtünk rendesen, kádban fürdünk stb.. Persze nem tudom hol laktok, mert gondolom egy családi házban lehet magasabb a tarifa, mint nekünk a társas házban.

Amúgy a munkáltatódnak térítenie kéne a bejárásodat v. egy részét, ennek szerintem járj utána!

Ha nem tudsz kijönni a pénzből keress más munkát vagy plusz munkát. Ez nagyon kevés pénz valóban.

Mikor otthon éltem egy darabig és már dolgoztam a rezsibe max. tíz vagy tizenötezret adtam bele. A kaját szüleim vették, de időnként én is bevásároltam nekik is. Ők inkább arra mentek, h. tudjak pénzt gyűjteni egy későbbi saját élet elkezdéséhez

2020. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért egy átlag ember keresetêt ne vegyük figyelembe a politikusékkal

Pl. Én keresek nettó 110e Ft az Orbán 800e Ft

Összesen 910e Ft

Akkor az átlag kereset 455e nettó

Hol keres a magyar ember 445e Ft sehol

2020. febr. 8. 15:17
 6/18 anonim ***** válasza:
Megkapod a következő fizudat, kilepsz, elmész az autolivbe, ott van szállás, és 3 muszak de 200 felett megvan.
2020. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

"A helyközi buszbérlet 86%-át a munkáltatónak kötelessége állni a lakóhelyed és a munkahely között.“



Ühüm. És ha nem teszi akkor mi van? Semmi. Akkor el lehet menni. Én is agglomerációból járok be, 86%.ot kapnom kéne de megmondták hogy ez van, nem kapok, döntsem el megéri -e ennyiért bejárni, ha nem akkor mondjak fel, mert ők akkor se adnak egy fillért se.

2020. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Mi a ....at Fizetsz 30 ezer rezsit?


Mi hárman élünk (férjem, én, 2 éves gyerek), és 25 a rezsink, a 3 szobás lakásba, pedig a gyerek miatt orrba szájba fűtűnk, nonstop mosok, mindennap főzök, stb.


Anyádék szépen lehúznak, ugyanis, az, hogy dolgozol nem azt jelenti, hogy neked kell eltartanod őket is.


Az, hogy szállj be a rezsi rád eső részével, az reális kérés.


Ez a gyakorlatban úgy működik, hogy elosztjátok a teljes rezsiköltséget, annyi felé, ahányan a lakásban éltek. Neked ebből, 1 részt kell kifizetni. Tehát, ha hárman éltek, akkor a rezsi 1/3át.


Tehát, ha 30ezer Ft a teljes rezsi, akkor mindössze 10.000 ftot kéne fizetned.


Járj állásinterjúra, keress egy jobban fizető melót, és költözz egy nagyobb városba, egyedül.

2020. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

"Mi a ....at Fizetsz 30 ezer rezsit?“


nekem panelban a téli hónapokban csak a távfűtés (CSAK az!! és akkor még áram víz sehol!) megvan 30 /hónap úgy hogy minimumon megy a radiátor (kikapcsolni nem lehet csak minimumra tenni) és van alig 20 fok!

És CSAK EZ 30 /hó megvan!


??? NA?

2020. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem reális, hogy 30ezret fizet, úgy, hogy 3an laknak ott. Ahhoz min. 90ezres rezsinek kell lennie. Nem hinném, hogy a kérdezőék palotában laknak.
2020. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!