Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 26 évesen még nem találtam...

26 évesen még nem találtam meg az “álom” karriert. Más is van így?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy egyáltalán van-e ilyen számomra. Kicsit úgy érzem elcsesztem az életem e tekintetben. Diplomám nincs és sosem tanultam felsőoktatásban, ezt nem bánom mert nem volt olyan ami érdekelt volna, egy olyan papírért pedig amivel kb kitörölhetem a s*ggem nem fogok gürcölni.

OKJ-s szakmám van ám rájöttem hogy az nem nekem való. Jelenleg raktári munkát végzek, takarítottam is, nekem nincs baj ezekkel a munkákkal, szeretek dolgozni. Ám mégis azt érzem hogy nem hoztam ki magamból azt amit tudnék, de fogalmam sincs merre induljak el és mit érdemes és hasznos tanulnom.


2020. febr. 8. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Én 35 körül találtam meg az igazi hivatásomat. A vicces az, hogy ha visszagondolok, az egész életem erről szólt, logikus a kifejlet, mégsem láttam a fától az erdőt.


Tedd fel magadnak a kérdést:

"Mi az, amit akkor is szívesen végeznék nap mint nap, ha nem fizetnének érte?"


Mi az, ami mindig is könnyebben ment, mint másoknak, és egyúttal élvezted is? Mi az, ami tényleg érdekel, aminek a megtanulása vagy végzése ugyanolyan, mintha szórakoznál?


És arra indulj el. Ez a te "szuperképességed" - ezt fejleszd, és ebben keress vagy teremts munkát magadnak.

2020. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen sem. Találtam meg az álom karriert. 8 munkahelyem volt csak eddig.

De még egyik helyen sem becsülték meg a munkám és mindig más kapta meg a dicséretet azért, amit én hoztam létre. És egyik helyen sem kaptam olyan fizetésemelést, ami legalább a reálértékét megtartotta volna.


Egyedül a tanítás volt, ahol az eredmény, amit elértem, értékelt volt. Rengeteg tanítványom hosszú évek óta is megköszöni, hogy nélkülem nem tudott volna eljutni az érettségiig / diplomáig / doktori címig. Csakhát abból a pénzből az utcán élnék...

2020. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember élete végén sem mondhatja el, hogy megtalálta valaha is. A legtöbb ember sokféle irányú jó képességekkel rendelkezik, sokszor nem is tud róla, a körülmények meg szintén változnak. Ha az ember nem kiemelkedő valamilyen téren, akkor legjobb, ha 3-5 évente változtat.
2020. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem fizetnek érte, nem csinálom.

Ingyen dolgozzon az átlag magyar! Én nem!

Nekem étel kell és szállás legalább!

Sok munkahely ezt sem adja meg.

2020. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!