Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondhatta poénból? Vagy...

Mondhatta poénból? Vagy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

A párom Karácsony után megcsalt, de megbocsátottam neki. Januárban megpróbáltuk helyrehozni a kapcsolatot, ami kissé nehezen megy.

Az egyik kolleganőmmel és férfi kollegámmal beszélgettünk január végén (akik tudnak mindenről, mert sok mindent megbeszélünk) erre a kolleganőm azt mondta:

“Azért értékelendő, hogy küzd érted”

Mire a férfi kollegám:

“Hogyne küzdene, én is küzdenék érte... de hogy te miért pont az ilyen szemétládákkal akarsz együtt lenni...” és felháborodott.

Aztán mikor kiment a kolleganőm, megsimogatott és azt mondta “Hagyd a francba őt, hidd el másnál is van esélyed, én is felszednélek...” és kiment.

Azóta szakítottam a barátommal, mert nagyon bunkó volt velem, és nagyon gyakran eszembe jut ez a monológ.

A kollegám mindig is törődött velem, kedves volt és megfordult a fejemben, hogy lehet okkal?

Szerintetek?

26/N


2020. febr. 9. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ezek csak szexkapcsolatok.


Lehet ideje lenne melóhelyet váltani, ahol még nem ismer mindenki.


Tisztalappal indulhatnál, más helyen, nem ilyen tenyésztelepen.

2020. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy mi?
2020. febr. 9. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Úgy látszik,korodhoz képest nagyon gyerekesen gondolkozol


1-es jól írja.

Gondold át.

2020. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komolyan nem esik le ennyi idősen, hogy a pasi és a nő is felszedne?
2020. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!