Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy csinos nő sokkal könnyebbe...

Egy csinos nő sokkal könnyebben el tud helyezkedni, mint más?

Figyelt kérdés

Én diplomával, nyelvtudással is kb. örülhetek, hogy hónapok után felvettek egy helyre 3 műszakban szalag mellé. Kb. 150-et viszek haza.

Egy csomó lány ismerősöm meg érettségivel 18-19 évesen simán kapott tök kényelmes irodai munkát ahol a 8 órából ilyen 2-3 órát dolgozik, a többi időben neteznek, beszélgetnek, stb.

És simán megkeresnek 200 körül, de inkább még többet.


Hogy van ez, ennyire csak a külső számít manapság?



2020. febr. 10. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem jó helyen keresgéltél, nem jó önéletrajzzal, nem piacképes papírral.
2020. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelmű kamu.

1. Szalag mellett három műszakban többet lehet kapni nettó 150-nél.

2. Olyan irodai munka, ahol semmit sem kell csinálni, nincs. Miért fizetne bárki is komoly pénzt azért, hogy csak üldögéljen a munkavállaló? A különösebb szakképesítést nem igénylő irodai munkákra a garantált bérminimumot adják, ami idén nettó 140 ezer Ft.

Mindezzel együtt számít a külső.

2020. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2020. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez a munkától függ. Valahol a külső számít valahol pedig a belső, ez van.
2020. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hiaba. A fonok nem baszhatja meg az alkalmazottat, tehat mit is er el vele? Egy noi fonok miert gerjedne egy noi munkavallalora?

Just asking.

2020. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, és nem minden munkahelyen. Sok helyen a tapasztalat, a gógyi is fontos.
2020. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Hát igen... Nekem az egyik ismerősöm szép,csinos, vékony nő. 8 osztálya van, annyit ért a számítógéphez, hogy tud rajta facebookozni, mégis irodai asszisztens. Az önéletrajzához mindig bugyis és csöcskidbós felsős képet csatol.

Én irodai szakmával, érettségivel csak közmunkát kaptam, nem csak aktákat kellett tologatni, bármennyire is ezt hiszik sokan. Számlázni kellett, elszámolásokat csinálni, bevételezni, programokat tervezni stb. Ezen kívül nekem is maradt a meki vagy a gyár. A mekiből megszöktem elég hamar, a gyárban jól keresek, de 3 műszakban, minden hétvégén és ünnepnapon bent kell lenni. Nem vagyok szép, nincsenek melleim, hiába vagyok vékony, igényes, hiába öltözködöm csinosan, ez nem számít az irodai munkánál, ha nem szép az arcod, esélyed sincs. Lehet lepontozni, ezt nagyon sok helyről megtapasztaltam. Sőt, van olyan ismerősöm is, akinek csak érettségije van, de szép, gyönyörű, nagy mellű, bármilyen munkát megkap, most éppen üzletvezető helyettes. Engem még bolti eladónak, árufeltöltőnek, pultosnak sem vesznek fel, pedig állítólag nagy hiány van belőlük. Sajnos ennyit számít az arc.

2020. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Videken 3müszakban ennyit adnak Pesti birka
2020. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Yahoo-n volt egy cikk, hogy férfiaknál előny a jó külső munkakeresésnél, nőknél viszont hátrány, mert egy szép nőben nem bíznak meg, hogy el is tudja látni a munkáját.
2020. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyálalán nem kamu kérdés :D
2020. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!