Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek első nap is...

Szerintetek első nap is biztosítani kéne a céges buszt?

Figyelt kérdés
Felvettek 1 helyre, van céges busz. De közölték első nap menjek be és majd ott elmondják mikor hol kell várnom rá. Viszont tömegközlekedéssel nem lehet eljutni oda nekem meg nincs kocsim. Fogalmam sincs hogy oldjam meg az első napot.. Mikor jelentkeztem úgy gondoltam már első nap is biztosítva van. Legalábbis 1 ismerősömnek így volt 1 másik helyen. Az interjúra vitt hozott a munkaközvetítő. Nem is értem hogy gondolják akinek nincs kocsija és nem tud megkérni senkit illetve taxira sincs pénze az hogy jut majd be.. Jelenleg ezen gondolkozom mit tudnék csinálni :/
2020. febr. 12. 06:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom jelezted hogy számodra szükséges már első nap hogy céges busszal tudj bejutni a munkahelyre. Ha nem akkor néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Akkor sétálsz, repülsz vagy amit akarsz.
2020. febr. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
24%
A munkábajutást alapvetően neked kell megoldanod. Megkérhetsz egy barátot, családtagot vagy egy alkalmat kibírsz taxival talán. Esetleg kerékpár? Annyira messze van a legközelebbi busz/vasúti megálló?
2020. febr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nekem kene megoldani hiszen biztosítva van a céges busz.. azért is jelentkeztem mert írták. Autópalya melett van a hely. Sehogy sem lehet megközelíteni csak kocsival. Jeleztem h nekem kéne céges busz már első nap. Azt mondták h ők nem tudják hogy megy csak bent tudja majd elmondani 1 ember..
2020. febr. 12. 06:18
 4/12 A kérdező kommentje:
Hiába jeleztem szó szerint leszarjak
2020. febr. 12. 06:19
 5/12 A kérdező kommentje:
Megkérni se tudok senkit. Taxira meg főleg nincs pénzem.
2020. febr. 12. 06:20
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Esetleg nem ismersz valakit, aki szintén azzal a busszal jár? Az meg tudná mondani, mikor, hol áll meg.
2020. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Senkit.

Szerintem megmondom h ha nem tudják biztosítani akkor nem is megyek be. Más ötletem nincs xd

2020. febr. 12. 06:29
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
De akkor beszelj veluk, hogy nem tudod megoldani... ne legyel mar hulye
2020. febr. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jeleztem h nekem kéne céges busz már első nap. Azt mondták h ők nem tudják hogy megy csak bent tudja majd elmondani 1 ember.."



Akkor hivd fel a munkaltatot vagy a munkaközvetitöt telefonon es kapcsoljak mar azt az egyetlen 1 embert aki tudja mikor es honnet megy az a céges busz. Hogy lehet valakivel igy elbanni? Jarjanak utana es hivjanak vissza. Ne engedd, hogy igy banjanak veled, allj a sarkadra!

2020. febr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

SE barat , se szomszed , se csaladtag... ?

"...Nemakarasnak nyöges..." -szag van .


Keress masik helyet , mert ki leszel rugva az elso alkalommal , amikor a szolgaltatott auto pl szervizben lesz es levagod a hisztit , hogy Te nem tudsz dolgozni jonni , ha nem tartjak a kezedet...

2020. febr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!