Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha jó munkaerőnek tart, akkor...

Ha jó munkaerőnek tart, akkor miért nem teremt olyan helyzetet, amiben a munkám értékelve lenne?

Figyelt kérdés
Dirivel tegező viszonyban vagyunk, mindig rám köszön, hogy:Szia Edit! Látszik rajta ilyenkor is, hogy elégedett a munkámmal, jó munkaerőnek tart, de valami miatt, az elégedettsègét nem akarja visszatükrözni felém. Tényleg mindent megcsinálok, az elvárásokat teljesìtem, de nekem az kell, hogy lássam is az eredményét.
2020. febr. 12. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem körülötted forog a világ.
2020. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Èn azt gondolom, hogy mivel van családom, gyerekeim, az összes energiámat és figyelmemet rájuk szentelhetnèm, ehelyett mèg a munkahelyemen is èn teszek meg mindent annak érdekében, hogy olajozottan működjön minden, ezèrt elismerès kijárna felèm.
2020. febr. 12. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Egy munkahelyen az égvilágon nem érdekel, hogy milyen szuperanyu vagy. Teljesen irreleváns.

Azért, mert elvégzed a munkádat meg semmilyen kitüntetés nem jár.

Üdv a felnőtt világban.

Fogadd el: nem körülötted forog a világ.

2020. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én általában annyit várok el, hogy udvariasan, pl "kérlek" - kel kapjam a következő munkát és ne "dirigáló hangnemben. Ezt eddig kb 100%-ban megkaptam.

Ezen kívül ha úgy van, adjanak visszajelzést arról, mit kell esetleg máshogy csinálni legközelebb.


Más igazából nem kell, pláne köszönömök vagy ajnározás. Ezt a fizetés formájában megkapom majd.

2020. febr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A munkahely nem bariközpont. Az, hogy tegez, csak egy formalitás, a "könnyebb" kommunikáció miatt. Vannak olyan főnökök, akik nem akarják/nem tudják kifejezni a pozitív nézeteiket, mert ezzel szerintük elbízná magát a munkatárs.
2020. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit vársz? Ha ennyire kíváncsi vagy, akkor kérj tőle egy beszélgetést, ahol kiértékel. Vagy mibe várod a megbecsülést? Anyagilag? Akkor fizetésemelést kell kérni, viszont azt jól alá is kell támasztani.

Amúgy egy Szia Editből te ezt így leszűröd, lehet más miatt vagy szimpatikus neki és nem a munkáddal.

2020. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!