Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Inflációt sem haladja meg a...

Inflációt sem haladja meg a nettó emelésem, egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Br 5% volt az emelésem, az infláció felette van, mit mennyit kaptatok?

(Raktárban dolgozom, netto 209 volt tavaly az átlagfizum)

Ezt le kell nyelni, vagy menni?

Ezt is szabályozhatná az állam azért, hogy nettó legalabb az inflációval kéne emelni, bár butaság tudom..



#infl
2020. febr. 13. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Mai adat, hogy 4,7 százalék volt az infláció január-január viszonylatban, tehát az emelésed követte az inflációt. De ez igazából teljesen mindegy. Ha tudsz jobb helyet, mész, ha nem tusz, akkor maradsz. Ilyen egyszerű. Erre magadtól tényleg nem jöttél rá?
2020. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha a %-os emelést nézzük, akkor az a pár millió nyugdíjas is így van ezzel. Akinek meg a nyugdíja még mindig nem érte el a havi 50 ezer Ft-ot, az mit szóljon ?
2020. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4 éve nem kaptam emelést :S De nincs is miből. Látom, hogy milyen bevételek vannak. Nehezebb a helyzet, mint 5-10 éve. :( Most kb. túlélő üzemmódban van a munkahelyem.
2020. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1# Az ifnlácio az nettó nem?


2# Legközelebb szavazzanak jobban.

2020. febr. 13. 10:41
 5/23 anonim ***** válasza:
19%
Raktárosként nem olyan rossz a nettó 209. Akkor meg mit sír a szád?
2020. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3# Melyik megyében vagy?

Nálunk pl azt adják be a gyári dolgozóknak hogy nincs pénz, kozben azért bőven van :)


5# lol? Hát sajnálom hogy szeretném látszatát annak, hogy itt maradok ahol vagyok, es nem takarodok ki az országból..

2020. febr. 13. 10:47
 7/23 anonim ***** válasza:
#10.41 Az infláció azt jelenti, hogy átlagosan mennyit emelkednek az árak. Ha az árak 5 százalékkal emelkednek, te pedig 5 százalékkal több pénzt kapsz, akkor ugyanott vagy. De mondom, ez teljesen mindegy. Ha tudsz olyan helyet, ahol többet fizetnek ugyanerre a munkára, akkor válts! Vagy képezd magad, hogy jobban fizető munkákra légy alkalmas! Nem rég olvastam, hogy a Lidl targoncásainak fizetése akár a (bruttó) félmillióba is belekarcolhat. Az pedig nettó 300 ezer felett van.
2020. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3: Nem gyár. Irodai munka, nem profit orientált szektorban. Konkrétan látok minden bevételt, és kiadást, úgyhogy nem adnak be nekem semmit, valóban ez van.
2020. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Hát sajnálom hogy szeretném látszatát annak, hogy itt maradok ahol vagyok, es nem takarodok ki az országból.."


Menj cimbora.

2020. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

10.47


Aztán miért? Azt hiszed külföldön jobb? Ott is csak a szakmunkásokat fizetik meg, a gyári dolgozót ott se fizetik agyon. Az terem ott is rengeteg. Aztán abból még lejön a szállás ára, (ami egy putri tömegszállás, románokkal, lengyelekkel) megélhetés, hazajárás (ami szintén önköltséges) aztán ugyan ott vagy, hogy ott se marad meg több. Akkor megéri kimenni?

2020. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!