Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt kollégám jobb munkahelyet...

Volt kollégám jobb munkahelyet talált, mint én, azóta teljesen lehangolt vagyok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ugyanabban az irodában dolgoztam volt kolléganőmmel 9 hónapot, majd ő el ment szerencsét próbálni Budapestre és nagyon jó munkahelyet talált. Rá pár hónappal én is váltottam, nagyon sajnáltam a régi munkahelyet, de hiányzott/hiányzik a régi csapat, sokan fel mondtak, ezért jöttem el.


Sajnos egyelőre én nem találtam meg a számításaimat, hasonló irodai munkát végzek, csak más területen, viszont nagyon nem tetszik. Sosem voltam irigy de valahogy, most még is irigylem kicsit volt kolléganőm, vagy lehangolt vagyok ettől az egésztől, nem tudom. Pedig nagyon jóba voltam vele és tiszta szívből kívántam neki sok sikert a jövőre.


Szerintetek mit kellene tegyek? 1 hónapja vagyok a munkahelyemen, de nem szeretem, és egyre jobban lehangol, hogy 1 hónap után már ott tartok, hogy minden reggel teljesen letörve megyek be dolgozni, legszívesebben felmondanék. De azt mondja mindenki, hogy amíg nincs másik meló a semminél jobb, viszont úgy érzem itt minden nap egy szenvedés.


Szerintetek inkább mondjak fel és feküdjek rá egy jobb munkahely keresésére? Az előző melómat vidékről intéztem, most már itt élek Budapesten én is, helyben szerintem egyszerűbb lenne.



2020. febr. 13. 18:21
 1/2 A kérdező kommentje:

Végén rosszul fogalmaztam:


A jelenlegi munkahelyemet (ami az első itt Budapesten) vidékről intéztem, ezért az első sikeres interjú után nem is keresgéltem tovább.

2020. febr. 13. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress tovabb
2020. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!