Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelezzem valamilyen módon...

Jelezzem valamilyen módon ezeket a főnöknek vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van igaz már most járt le a próbaidőm.

Munkával nincs bajom ügyfélszolg. Szeretem csinálni,de még hiáyos a tudásom.

Van 2 idősebb munkatársam már 23 éve kollegák.

Általában velem nem beszélgetnek, segítenek de ritkán.

Főleg ha nincs bent a főnök akkor eltelefonálgat úgy h nálam van várakozó vagy lenne határidős feladatom az ügyfél meg vár... Gyorsan teszek mindent félre ne várjon, ha van olyan akihez kellene az ő jelszav ( kér néha a program ellenőrzőt)

Ammor 5-6* is kell neki szólni meg elmegy a mosdóba telefonálni.

Egésznap nem csinál semmit, telefonálgat privátban, hétvégi programjaira foglalja a dolgokat.

Én úgy érzem mivel új vagyok rám akarnak mindent tolni.

Múltkor szóltam az egyiknek, hogy bocsi határidős dolgom van,nem tudom a te dolgodat is megcsinalni( amivel 4napja el vol csúszva)


2020. febr. 14. 06:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

Ne csinálj bohócot azzal magadból, hogy futkározol utánuk.


Ha azonnal intézendő ügynél a szenior kollégákat személyesen a helyükön vagy telefonon nem éred el, vagy azt mondják, hogy mindjárt, akkor szépen írd be az ügyfélszolgálati rendszeretekbe ezt az ügy késlekedésének okaként. Ha a rendszerbe nem lehet, vagy nem naplózza a beírás dátumát, akkor meg e-mailben küldd a közös címre. Legyen ehhez egy doksiban pár előre megírt sablon szöveged, amiből csak másolod és beilleszted.


Az ügyfélnek meg udvariasan mondd el, hogy ügyintézéshez szenior kolléga jóváhagyását várod, főleg ha pontozhatják az ügyintézést, hogy ekkor is ha az ügyintézést lepontozza, azon kérdésekre jó pontszámot adjon, amik veled való elégedettségét mérik.


Nap közben egy doksiban folyamatosan jegyezd fel azt, hogy melyik ügyed intézésében volt akadály, késlekedés, ennek mi volt az oka.


A nap végén meg küldd el ezt feljegyzésként a csoportnak, cc-zve a főnöknek. Igen, ez lehet hogy nem fog tetszeni a szenior kollégáknak, de ha nem teszed, akkor hülyére vesznek.

2020. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Úgy van hogy befizetésnél vagy kártyás tranzakciónál kérnek ilyet ( gondolom a csalás elkerülése végett amit megértek)

Lehúzom a kártyát vagy benyomom h fizet és utána kéri, tehát amíg ő nem hagyja jóvá addig nem tudja befizetni, alá kell még neki is írni, igazolás kell és nem mehet ergo el, mert nincs fizetve

Későbbire nem tehetem sajnos.

Már a héten igyekeztem azért határozottabban kérni, mert ez így vicc sztem... Nem vállaltam be az ő elmaradásukat, mert nekem is van elég.

Inkább nézzenek ki,de hulye nem leszek több pénzt nem keresek ők meg dolgozzanak meg érte.

2020. febr. 14. 10:33
 13/13 anonim ***** válasza:
44%

A helyedben inkább még finomabban, udvariasabban kérném tőlük, hogy a stílusom kifogásolására a legkisebb okot sem adjam, de közben meg írjad minden ilyen ügyről napközben az emlékeztetőket (rendszerbe, csoport e-mailre), nap végén meg a feljegyzéseket (e-mailben, legalább cc-zve a főnöknek). Ezek szövegezése legyen tényszerű, érzelmektől mentes.


Amikor pedig ezt rossz néven veszik, letámadnak miatta, agresszív stílusban, akkor arra is a lehető kifogástalanabb módon (nyugisan, mosolyogva, nem felemelt hangon, teljesen indulatmentesen) reagálj, amiből leveszik, hogy tőled akár meg is pukkadhatnak.

2020. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!