Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miattam rúgták ki a kollégámat?

Miattam rúgták ki a kollégámat?

Figyelt kérdés
Elmentem panaszkodni az igazgatóhoz, hogy van ez a kollégám fele annyit se dolgozik mint mi, beszélget, telefonál, egy 3 hetes munkát 2 HÓNAP alatt csinált meg. Ha a főnöke szólt neki, még neki állt feljebb hogy ne sürgesse. Kérdeztem, mégis hogy van ez? Tőlünk elvárják hogy időre végezzük el a feladatunkat, a másik meg elücsöröghet 2 hónapig a semmin?? Sajnos az üzemvezető meg nem elég keménykezű ilyen ügyben és ezt kihasználta a kollégám. Egy hónapig megfigyelték őt, majd közölték vele hogy keveset, lassan dolgozik, nincsenek megelégedve a munkájával és elküldték. Kicsit hibásnak érzem magam, bár örülök hogy megszabadultunk tőle. Mégis lelkiismeret furdalásom van. Ti mit gondoltok, hibás vagyok? Ti eltűrtetek volna egy ilyen kollégát köztetek?
2020. febr. 14. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
vele beszéltél előtte? hogy ez így nem megy? vagy háta mögött rögtön a főnivel? ha nem beszéltél négyszemközt vele, akkor jogosan szólalt meg a lelkiismereted hangja
2020. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Részben miattad rúgták ki, de te csak szóltál. 1 hónapon keresztül figyelték, és a vezetőség döntése volt. Helyesen cselekedtél, dolgozni akaró emberek elől foglalta a munkát. Egy csepp lelkiismeret furdalásod se legyen.
2020. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Első kettő válasz adónak igaza van. Viszont tényleg érdemes legközelebb alaposabban utána járni mi miatt lassú a kollega, Lehet hogy nem ment neki a melo és segítség kellett volna neki, vagy csak tényleg lazsált.
2020. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Egy patkány vagy! A karma működik, ne aggódj visszakapod!
2020. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Egy nagy bunkó vagy! Kívánom neked hogy kapd vissza az élettől!!!
2020. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelki furdalásod, - megküzdött az eltávolításáért a volt kollégád! Amikor már tudatában volt, számíthatott arra, hogy komolyabban a körmére néznek, akkor sem húzta meg magát, nem szedte össze magát, - a fejlemények ismeretében - nem is próbált meg komolyabb teljesítményt leadni. Nincs min csodálkozni! A "Szégyelld magad!" megközelítéssel megnyilvánuló embereknek az a természetes, hogy másokkal próbálnak megcsináltatni számos dolgot a saját munkájukból, amit csak lehet, - valójában ez a mentalitás az, amely a véleményt kihozza belőlük. Azonban pont ezek az emberek azok, akik tehénszaros csizmában tartják természetesnek, hogy végig vágtatnak a másik hálószobáján, de ha benézel a folyosóról a lakásukba, azonnal fújkálják légfrissítővel a levegőt, amelyen keresztül néztél! No comment!
2020. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!