Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, ha valakit...

Miért van az, ha valakit szabályszegésen èrnek a munkahelyén, akkor attól megválnak. Viszont mikor egy vezető, vagy egy dolgozó okoz a másiknak fájdalmat, az nem minősül annak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 09:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Akár még vezető is lehet.
2020. febr. 16. 09:26
 2/14 anonim válasza:
20%
Nekem volt olyan helyem ahol a főnök piált mint állat részegen esett kelt naponta akár, de ki akarta rúgni azt akinek a szekrényében 1 doboz bontatlan sör volt... ő meg 2 üveg vöröset is letolt munkaidőben, és eleve feltöltve jött be már akkor részeg bolt amikor belépett
2020. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem értem én se a szabályokat. Mikor valaki keményen dolgozik, azt az igazgató, meg a barátja, meg a beosztottja, meg a Hr-es, ott tesz alá a másiknak ahol tud, de ezek normális cselekedetek. Aki meg tényleg a másik életére tör, az nem büntetendő.
2020. febr. 16. 09:37
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem itt valaki Balu. Vagy a kérdező vagy az első válaszoló.
2020. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
35%
Jelenteni azonnal! Azonnal.
2020. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert senki nem mer megmukkanni sem ha vezetöi hiba van. Akkor kb az a hiba mintha nem is lenne hiba, megteheti alapon letezik.


Rolam mikor panaszt kezdtek gyüjteni es fennhangon közöltem hogy oke ha ertekelesröl van szo en is kezdem a listàt bizonyitékokkal, lekerdezhetö adatokkal alàtàmasztva a vezetöi hanyag munkavégzésröl.

2020. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Egyböl csendben maradtak odafent!es nem gyüjtöttèk az èrveiket ellenem.

Söt. Azota precizebben dolgoznak es nem követik el a korabbi hibaikat.

2020. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem Balázska skizofréniája különösen magas szintre emelkedett
2020. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Balázska, nem kell minden kérdésre ráhúzni, hogy ő ìrta.
2020. febr. 16. 09:48
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Balázska, húzzál már vissza abba a patkánylyukba, ahonnan néha valamilyen megmagyarázhatatlan okból előmászol!


Te meg az "ártatlanul vagyok bíróság előtt" emberke kezdetek már nagyon unalmasak lenni a hatszáz ugyanolyan provokatív kérdésetekkel.

2020. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!