Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan éljük túl a kekeckedő...

Hogyan éljük túl a kekeckedő főnőkasszonyt? Kisegítőként 4 órában dolgozok egy kis élelmiszerboltban

Figyelt kérdés
Igyekszek megfeelelni a vásárlóknak kedves vagyok figyelmes közben még takarítanom kell a polcokat vagy áz árut kipakolni stb. Szivesen csinálom de még soha nem kaptam dicséretet. Sőt csak kekeckedés piszkálodás soha semmi nem jo. Ami még egyik nap jo az másik nap már nem. A kedvence az hogy nem személyesen mondja el a problémákat hanem vasárnap délelőtt megirja a messzengeren . Néha az az érzésem hogy direkt provokál. A vevők szoktak neki dicsérni azt hittem ez azért jó dolog de úgy látszik neki ez is kevés. Hogy oldjam meg hogy harag ne legyen de vegye észre magát
2020. febr. 23. 19:11
 1/4 Barát Csaba ***** válasza:
Mond el neki, hogy az állandó kritizálás tönkre teszi az ember életkedvét és egy idő után mindenki utálni fogja ezért. Tanulja meg hogy menyit kell dicsérni és mennyit kell kritizálni.
2020. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zárd be a raktárba
2020. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És dobd a Dunába a raktárkulcsot.
2020. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagynám ott, mint a huzat Pakoljon, ganézzon ő!
2020. febr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!