Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok, szemétség a...

Mit gondoltok, szemétség a részemről otthagyni a munkámat a karácsonyi hajtás előtt (kasszás vagyok egy élelmiszerboltban)? Úgy érzem, nem bírok tovább ott dolgozni, viszont hatalmas a munkaerőhiány a boltban.

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van másik munkahelyed? Meg tudsz élni anélkül, hogy ott dolgoznál?

Van gyereked, akiről gondoskodni kell?

Számtalan körülményt nem ismerünk.


Nem tudom, miért érzed úgy, hogy nem bírsz tovább ott dolgozni, de minden munkahelyen vannak nehéz időszakok. Nyilván januárban meg majd lazsálhattok :-)

2019. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmondási időt le kell töltened
2019. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es, alapjában véve igazad lenne, de ez egyáltalán nem biztos, hogy van felmondási ideje: pl. ha próbaidős vagy egyszerűsített foglalkoztatásban van, akkor nincs felmondási idő.
2019. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Mir nem bírsz a kasszázáson? Ennél könnyebb munkád nem nagyon lesz.
2019. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd szépen a próbaidőt, és máris túl lesz mindenki a hajtáson, te meg ott állsz január másodikán munka nélkül, miután végiggürizted a karácsonyi hajtást ugyanúgy..
2019. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Könnyű munka a kasszázás...? Nosza ajánlok egy tescot fizetés utáni pénteki vagy szombat-vasárnapi napon.


Lehet nem kell langelmének lenni,de ennek is vannak aspektusai amit nagyon nehéz bírni. : monoton, sok bunkó türelmetlen gyökér... Fizetésből vonogatás stb.

2019. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
6: éveken keresztül csináltam, tudom, milyen, azért írtam.
2019. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Letöltöd a felmondás időt vagy ha ügyes vagy, ismerős orvos kiír táppénzre. Én egy percet sem dolgoznék olyan helyen és olyat, amit nem szeretek. A felmondásom után felőlem porig is éghet az egész hely, nem izgat.
2019. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem kell a pénz...
2019. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!