Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire érdekelne, ha az...

Mennyire érdekelne, ha az egyik kollégád egyik napról a másikra felmondana?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En meglepodtem, de nem kulonosebben zavart. Akkor zavart csak amikor olyan mondott fel akivel tenyleg joba voltunk. Ha egy sima kollega mondana fel akkor nem igazan valtozna semmi
2020. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben, jobb ha mindenki a saját dolgaival foglalkozik. Ha jóban vagyunk annyira, akkor lehet megkérdezném az okát. Ha pedig nem olyan a kapcsolatunk, akkor nyilván nincs is közöm hozzá.
2020. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vagyunk, szomorú lennék.

Ha semleges, nem érdekelne.

Ha rosszban vagyunk, neadjisten kifejezetten utálom, a síma örömködéstől a munka utáni pezsgőivásig kezdve bármi lehetséges.

Bár nekem eddigi életem folyamán csak néha volt olyan szerencsém, hogy utált kolléga mondjon fel.

2020. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a síma örömködéstől a munka utáni pezsgőivásig kezdve = a síma örömködéstől kezdve a munka utáni pezsgőivásig
2020. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Semennyire, mert a magam érdekét nézem, nem másét. Annyiból foglalkoztat hogy én is tervezem 6 év után, ugyanis az utóbbi két évben tönkre vágták ezt a céget, és nem éri meg hányingerrel dolgozni, a folyamatos gyűlölet miatt, aki lelép, az csak megerősít engem abban hogy itthon kevés olyan munkahely van ahol megéri dolgozni, de úgy alapjában véve magyarország is egy fos, ahonnan belátható időn belül nem lehet felállni a jelenlegi és a köv. generációnak ez biztos.

Hosszabb távon kifizetődőbb külföldön megöregedni.

2020. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Agyalgatok, 1.: hogy miert jelentgetik at magukat egyik cégtöl a masikba meg vissza (cegcsoport vagyunk)az embereknek folyamat modositgatjàk a munkaszerzödeseit, a fönököm is fel van veve aujabban alkalmazottnak masik cegbe pluszba, a vezetök netto 40 ezrekért alkalmazottjaik a sajat cégüknek, es engem soha nem avatnak be ezekbe a vàndorlàsokba meg unios pénzek miatti letszam csoportositasokba es repkednek a kam fizuk össze vissza.

Szoval most felmondott egy kollega es külsös céghez ment, most azin agyalok akkor a külsös cég is benne van akkor valamiben, tuti, amiben a cègcsoportunk is. Ha ràkerdezek kamuzik mindenki összevissza. Mindenki titoktartasokkal van kötelezve mindennel.


Màsik amin agyalok: ha elment a kollega vajon meddig nem latja el senki a feladatait ami miatt nàlam fog gixer befigyelni mert töle szoktam bekérni ami hianyzik, ergo ha màr ö nincs es nincs kitöl bekerni addig fennakad a szamlazas is, azaz millios varhato beveteleket nem tudok kiszamlazni mert nem biztositjàk a feltèteleit mert nem latja el senki az eltàvozott kollega feladatait.

Ilyenkor azon agyalok ha senkit nem erdekel több millios kiszamlazatlan es igy követelhetetlen nem realizalhato bevetel akkor engem miert èrdekel nem is értem.


Es legutolso agymenesem: hogy azert az komolyan durva hogy BIZALMI kapcsolatban voltunk, es utolso nap sem emlitette Nekem hogy lelép. Hanem a fönökömtöl tudom meg. Ez ugy sziven ütött hogy ennyi sem volt az illetöben.

2020. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy ki lenne az.

Felettesem, beosztottam, azonos osztályon dolgozó kolléga akivel nincs/alá fölérendeltség?

Meg úgy alapból az sem mindegy melyik ember lenne az.

2020. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

*meg cserélgetik a cégneveket adoszàmot. Aztan azt mondjàk nem csere volt hanem ujabb céget alapitottak. Összevissza mennek a papirozasok szerzödesek az alvàllalkozokkal is.


Mai napig nem làtom at mert nem infoznak rendesen.

2020. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a héten mondott fel egy kollégám, akivel jóban vagyok. Kicsit sajnálom, mert ő az egyik legnormálisabb, de amúgy se nagyon szoktam privát dolgokról beszélgetni a munkahelyen, dolgozni járok be, nem barátkozni. Illetve még ami ilyenkor elsők között végigfut az agyamon, hogy vajon lesz-e ezáltal több munkám.
2020. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekelne nagyon, nem kötődöm az emberekhez, és ők sem hozzám.
2020. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!