Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún mit mondjak,...

Állásinterjún mit mondjak, miért szeretnék sofőr lenni?

Figyelt kérdés

Pályakezdő 21 éves vagyok, biztos megkérdezik, miért akarok kamionos lenni? Igazság az, hogy később oktató lennék és kell a pénz , főként a tapasztalat, de akkor meg nem illek bele a profiljukba, mert evidens, hogy 5 év múlva kb. othagyom őket.. ( 24 évesen lehet oktatói képzéste jelentkezni, de ahhoz kell 2 év A jogsi, nekem meg 24 évesen lesz meg és rá két év, hogy ne legyen egyik jogsim se kezdő jogsi)


Gyermekkori álom munka szöveg mennyire helytálló?


Esetleg, hogy se párkapcsolatom sem sikeres felvételim nem volt a fősulira és ezért inkább világot látnék - mondjuk ez igaz- mondat, jobb?


2020. febr. 24. 00:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Rendőr amúgy sem lehetek mert diszlexiás ( meg úgy minden ami disz-el kezdődik (diszpécser nem vagyok )) vagyok, szóval matekból meg angolból kéne érettségiznem, hogy elfogadják a jelentkezésem, érdekes, ha 260 pont helyett 284 pontom lett volna akkor főiskolára ilyen fogyatékosként felvettek volna.


Egyébként nem vagyok introvertált, én nem tudok egy helyben ülni és olvasni, meg nem vagyok művelt, az introvertáltak pedig elég műveltek.

2020. febr. 24. 09:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy intro es egyhelyben sem tudsz ülni hogy akarsz soför lenni?
2020. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ülni és olvasni, ülni bármeddig elülök, rekordom 6 óra ücsörgés a kocsiba, semmit nem csináltam, néztem ki a fejemből. Inkább filmet nézek vagy sorozatot. Pl. tanulni sem tanultam nagyon eddig.. ( igen, buta vagyok, sofőrnek jó leszek).
2020. febr. 24. 09:49
 14/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mas a munka meg az alkalmi utazgatas de mindegy.


Altalaban minden interjun azt kell ecsetelni amivel maga a munkakör együtt jàr.

Ezert irtam hogy a soför melo jellemzöit sorold!


Mas helyeken:

Pl azert akarok postas lenni mert imadok biciklizni

Azert akarok orvos lenni mert imadom ha megmentek valakit es jot teszek

Azert akarok könyvelö penzügyes akarmi lenni mert a szàmok az életem mert azok nem hazudnak

Azert akarok biztositasi ingatlan stb ügynök lenni mert imadok emberekkel dolgozni

Azert akarok régész csillagasz lenni mert hajthatatlan vagyam van a vilagunk megismeresere

Azert akarok kamionos lenni mert imadok egyhelyben ülni minden nap 24 orakat es semmit nem csinalni vagy talalj ki jobbat

2020. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék postás lenni mert szeretem ha megugat a kutya. :D


Köszönöm, egyébként a válaszokat. :)

2020. febr. 24. 12:42
 16/18 anonim ***** válasza:
Làtod megy ez :)
2020. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is kamionos szeretnék lenni. :D Én ezeket fogom mondani: Szeretek vezetni, szeretek egyedül lenni, utazni, és régi álmom. Ezek mind igazak.
2020. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
B és C jogsim van B lesz 1 éves C 2 hónapos , 2-3 hónapja vezetek aktívan és még így sem akarnak alkalmazni 3.5T furgonra max szerződés nélkül de azt meg nem fogadom el.... nagyon nagyon álom világban élsz. Ahhoz hogy te kamion sofőr legyél legalább 1-2 év rutint kérnek de inkább a buszosokat veszik fel mert nekik van már nagyobb járművel rutin, menj el vezetni buszt pár évig utánna kamion ha nem hiszed el menj el állásinterjúra azt majd meglátod.. 22/F Budapest.
2020. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!