Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tappénzen vagyok. Menjek munkába?

Tappénzen vagyok. Menjek munkába?

Figyelt kérdés

Egész héten táppénzen voltam, mert beteg voltam, szedtem antibiotikumot. Mára van az időpont, hogy ellenőrzésre kell mennem az orvoshoz. Már nem vagyok beteg annyira. Még csurog a taknyom, köhögök fel váladékot.


Ma megyek ellenőrzésre az orvosomhoz. Mehetek munkába? Vagy ez a nap még úgy számitkózik mintha még ez az 1 nap táppénzen lennék? Délutános vagyok.


Szüleimnek nem tetszett, hogy egész héten táppénzen voltam, de hisz beteg voltam.


Mehetek munkába? Javaslatok?


2020. febr. 24. 09:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
aznap ég ne menj dolgozni. mivel aznapra is ki vagy írva egyértelműen. a továbbiakat az orvos eldönti.
2020. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Aznap még nem mehetsz dolgozni, arra a napra még szól a táppénz, illetve, ha az orvosod úgy ítéli meg , hogy nem vagy jobban további táppénzre vesz fel.
2020. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog kiírni erre a hétre is.
2020. febr. 24. 09:49
 4/18 anonim ***** válasza:
És ha kiír? Az egészséged nem fontosabb?
2020. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Fontosabb de szuleim azt akarjak hogy menjek munkaba
2020. febr. 24. 09:59
 6/18 anonim ***** válasza:

Itt az ideje leválni a szülőkről érzelmileg (is) és élni a saját életed.

Ha beteg vagy, nem vagy jól, ne menj még dolgozni.

2020. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
gondolom 18-19 körül lehet akérdező és most kezdi el az életet, kérdem én minek , miért? inkább gyűjtsön egy saját lakásra
2020. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2020. febr. 24. 10:09
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a szüleiddel. Ha visszamész ma az orvoshoz, majd ő megmondja, hogy mehetsz-e dolgozni már. De ma még maradj otthon.
2020. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Emlékszem, ennyi idősen az én öregem is avval fárasztott, hogy a táppénzből probléma lehet. Csak nevettem rajta. Mégis milyen probléma lenne, ha viszem az orvosi igazolást?
2020. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!